Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tymi numerami bocznymi? Każą wpisać przy zakupie biletu. W informacji nie ma ani słowa że to ma być numer pojazdu którym się aktualnie poruszasz. Czyli co może być jakiś losowy? Przecież to są bilety okresowe. Druga sprawa numer boczny jakieś dwie litery? Pisane kapitalikamii??? i obok jebitny numer tak ze 2 większy od tych liter? Te litery mam wprowadzić wielkie małe? Użyta czcionka nie pomaga. Trafiło mi się k które wygląda dosłownie w tej czcionce jak ruskie: К к. I co co ta blokada da jak zamiast k wpisze ka ruskie? Nie rozumiem tej idei zupełnie #krakow #mpkkrakow
  • 6
  • Odpowiedz
@PlanetHell: Też nie wiem, założyłem, że jednak czy małymi czy wielkimi literami będzie ok ale fwkt ciulowe i nieintuicyjne, do tego zajmuje więcej czasu kupienie biletu w aplikacji niż to było wcześniej...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PlanetHell: numer boczny pojazdu jest w każdym autobusie i tramwaju w środku głównie na przedzie przy kabinie motorniczego i nad kabiną kierowcy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PlanetHell: ten który tam jest jeśli jest ku 360 wpisujesz 360 jeśli 320 to 320, jakoś jak opisuje pojazd którym jeździłem nigdy nie miałem z tym problemu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz