Wpis z mikrobloga

Moja interpretacja sanah, Vito Bambino - Ale jazz!

[sanah] "Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi"

Kawa jest czarna więc sannah towarzyszy Mokebe

"To cappuccino niesłodzone"

Cappuccino to kawa z mlekiem, więc Mokebe zapodaje mleczko z kija

", będę fit"

Mleczko Mokebe jest wysokiej jakości i ma ma prozdrowotne właściwości

"Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił Gdzie Romeo był?"

Sannah śnił się Mokebe. Pojawia się pytanie gdzie był dziedzic dżungli?

"Codziennie narzekałam - gdzie ten happy end?Me vibrato chciało dalej się wznieść Ja nie pytam już i wiem, o co chodzi mu"

Sannah narzeka, że beciak (zapewne z mikrusem) nie może jej zapewnić happy endu

" A w mej głowie luz [sanah] "

Naszym chłopcom brakuje luzu takiego jaki ma Mokebe. Więc luz w glowie oznacza, że sannach myśli o hebanowym księciu.

"Oo, ale jazz! "

Jazz to marihuana. Jak wiadomo Mokebe lubi palić marihuanę. Posiadanie jazzu imponuje P0lce. Mokebe jest gangsta bad boyem.

"Hardkorowo pada deszcz Tak na maksa wieje też Ja łagodnie uśmiechnięta Błyska gdzieś Na mej dłoni czuję dreszcz Moje oczy błyszczą też Ja łagodnie uśmiechnięta Oh-oh-oh-oh-oh-oh Hardkorowo pada deszcz Ja łagodnie uśmiechnięta "

Mokebe wykonuję pissing. Wszystko jest kamerowane - stąd błyski( od flesza) P0lka jest szczęśliwa.

[Vito Bambino] "Jeszcze nie przyszła, a o ósmej miała być Widzę na Insta - kawkę woli sama pić Ale ze mnie dzban, teraz szansę ma inny kolo (Inny kolo) "

Beta jest niezadowolony bo P0lka nie przyszła do niego na umówioną godzinę. Na Instagramie sprawdził, że P0lka woli być teraz w towarzystwie kameruńskiego władcy. Beta przyznaje się do bycia debilem i zauważa, że ktoś inny ma teraz szansę (zapewne szansę na #!$%@? pieroga P0lki)
[sanah] Refren

[Vito Bambino] "Oo, ale blues! Nie mam siły się tak czuć Dziś poznałem co to chłód A ty chodzisz uśmiechnięta "

Beciak nie czuje się dobrze. Poznał czym jest mogging. P0lka cieszy się z cierpienia beciaka.

[sanah] ref

[Vito Bambino]
"Czy ty, ty, ty, ty nie lubisz mnie już?"

Beciak zdaje sobie sprawę, że P0lka lubi bardziej Mokebe niż jego.

#przegryw #blackpill #mokebe #p0lka #dickpill #ballspill #mokebiary #betabankomat #beciak #muzyka #sanah #interpretacja
Smasher69 - Moja interpretacja sanah, Vito Bambino - Ale jazz!

[sanah] "Kawka na w...
  • 10
@Smasher69: Genialna analiza, Sanah oczywiście marzy o czarnym drągu 35 cm (jak to polka) - natura. Mam wątpliwości co do "jazzu". Możliwe, że po prostu wokalistka lubi nie tylko czarnych, ale ich muzykę. Dodam, że mój znajomy ze studiów lubi piosenki Sanah. Jak jeszcze studiowaliśmy to chłop miał taką szarą myszkę i w sumie już wtedy często mówił "to nasza wspólna decyzja". Oczywiście śmialiśmy się z jego pantoflarstwa, a on w
@Skrzat5241: Nie, to był inny kierunek, typowo pod zdobycie zawodu i zarobki (on studiował to co ja, a myszka nie wiem co studiowała, chyba coś z muzyką, grała bodajże na pianinie). Gościa z takim pantoflarskim podejściem by nawet nie wpuścili na wydział dickpill science, a co dopiero przyjąć na studia. Ja dickpill science studiowałem z pasji. Z tego nie da się wyżyć, to margines jeśli chodzi o rozpoznawalność jako nauka i
@Smasher69: ale tak na poważnie: ta piosenka to napawanie się władzą na rynku związków w swoim prime, że może ghostować do woli i przebierać w facetach. To tłumaczy dlaczego ta piosenka jest hymnem kobiet 27+, bo zwyczajnie tęsknią za tamtym okresem w ich życiu.
@Skrzat5241: Podczas studiów dickpill science wśród kobiet była zasada, że "każdy może być byle był duży". Tam czarny kolor skóry i hebanowa knaga nie były aż takim magnesem, bo każdy student dickpill science ma dużego lub powyżej średniej. A jak się potoczyły losy dziewcząt po skończeniu studiów to za dobrze nie wiem. Ogólnie dziewczyny studiujące ten kierunek były wyjątkowo puste (choć na anatomii i biologii się znały, miały do tego smykałkę