Wpis z mikrobloga

Cześć,
Potrzebuje inspiracji, szukam następnego motka dla siebie i nie wiem na jakie modele zwracać uwagę.
Od prawie 3 sezonów na FZ6 i ponad 20tys km.
O ile Fazer to zajebisty motek to przy moim wzroście (188cm) jest dość malwy co przy sposobie użytkowania jest dość uciążliwe. Do tego dochodzi, że ma słaby dół, a #!$%@?ęcie zaczyna się od 7-8tys obrotów.

Więc kryteria są takie.
Naked, uniwersalny (miasto/trasa/wygłupy), dla wysokiej osoby, z mocnym dołem/dolem i środkiem.
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Budżet max 25tys PLN (lepiej 20)

#motocykle #motomirko
  • 15
@Szadafaka: mam gsr700... Na moje 180 jest w sam raz,ale ja mam dosyć krótkie nogi. No i on raczej ciągnie od środka w górę. Bez klamki tak łatwo na koło nie idzie. Ale bardzo polecam. Robiłem nim trasy Szczecin - Holandia, pętle w Czechach i pomimo pękatej budowy, w korkach też daje radę
@Szadafaka: Priorytet to stan techniczny, a o to ciężko niestety. Albo wyplakowane padła od handlarzy, po których nie wiadomo czego się spodziewać, albo świetny stan, ale i motocykle poubierane w 3 kufry, gmole, deflektory, akrapy i tankowane paliwem rakietowym za niestety zbyt duże pieniądze jak dla mnie. Ja potrzebuję sprawny motocykl, typowego golasa, niekoniecznie poubieranego i doposażonego. W takim powiedzmy średnim przedziale cenowym dla tego modelu.