Wpis z mikrobloga

**BIG KAHUNA DI*K wAS TESTOWAŁ A WY OBLALIŚCIE TEN TEST**

Postać BiGKahuny jest niczym pisarze pokroju Andersena. Czyli bajkopisarzem przedstawiającym życiowe lekcje w alternatywnej lub podkolorowanej rzeczywistości, która ma na celu. No i w swoim genialnym pojawił mu się pomysł jak zbeitować beciaków na zamiłowanie do czarnoskórych.

Skąd wiem, że ot bejt? Czytam nie tylko jego posty o khutasa, ale też większość wypowiedzi. Można przeglądnąć jego profil i co jakiś czas wspomina, że nigdy nie związałby się z dziewczyną, która choćby dotknęła mokebiaka.

https://www.wykop.pl/wpis/66307491/jedna-z-cennych-lekcji-jaka-mozemy-nauczyc-sie-z-d/#comment-235058889

No i proszę was... Jakby jeszcze była plota, że latynosi czy chińczycy są lepsi od białasów to można w to jakoś uwierzyć. Nie jestem rasistą, po prostu... (nie chcę bana) nie mają szans z białasami. Tak jak kobiety są niższe od mężczyzn tak i białasi są w wielu dziedzinach lepsi od ...(nie chcę bana).

Niby w Afryce mają większe penisy niż w Europie. Jest to bzdura. Też w sumie ciekawe jak to mierzyli, ale najprawdopodobniej byli to ochotnicy. Pomyślcie sobie, nie macie zbyt dobrej pracy, ciężko wam się żyje, upały, spanie w jakimś zawalającym się domu, mało wody pitnej w twoim regionie i jeszcze masz sobie dowalać chodząc na mierzenie penisa?
W USA podczas takich statystyk średnio biali mają o 1cm dłuższego khutasa od... (nie chcę bana).

Dlaczego w po*no mają takie wielkie? Łatwo wytłumaczyć, bo... (nie chcę bana) ma do wyboru zostanie koszykarzem ---nie dał rady---> zostanie raperem ---nie dał rady---> praca w filmach po*no graficznych ---nie ma dużego---> zamieszki / więzienie.
Białasy są wszechstronne i nawet biali z dużym mają alternatywy. Taki łysy z brazersa robił to na początku za darmo.

Zdjęcie przedstawia typowego kolesia nabranego przez Kachune nominuję ich wszystkich na cuckoldów tygodnia.

#bigkahunadick #takaprawda #przemyslenia #dickpill #mokebe #mokebiary #mokebiarze #blackpill #xyden #cuckold #cuckoldtygodnia
Hompert - **BIG KAHUNA DI*K wAS TESTOWAŁ A WY OBLALIŚCIE TEN TEST**

Postać BiGKahu...

źródło: comment_1656683823GLM4nmAe4FKzRb4JbkGspX.jpg

Pobierz
  • 1