Wpis z mikrobloga

@technojezus: zadałeś pytanie i sam sobie na nie odpowiedziałeś, gratuluję.
I pytasz się mnie

XDDD co wy macie z tą ,,lewicowością'' UE? Jeżeli może napisz,ze każdy kto popiera UE, to LEWAK.

Tylko, że to Ty powiedziałeś coś o "lewaku" a nie ja. Ja w ogóle nie użyłem tego słowa. Zadałem Ci pytanie o Ukraińców. Umiesz odpowiedziać normalnie?
  • Odpowiedz
pis z konfederacją się nienawidzą


@Nie-mam: lol xD

I poważnie się łapiesz na tę udawaną niechęć, gdy programy generalnie tożsame? xD
Tzn no trochę się różnią - Konfederacja jest taką ostrzejszą, bardziej edgy wersją PiS, dostosowaną do nieco młodszego i mniej bystrego odbiorcy.
  • Odpowiedz
@technojezus: to wtedy Ukraińcy by nie mieli za co walczyć, a tak obiecali i walczą i mają większe morale
lepiej pokazywać, że mają jakieś wsparcie i perspektywę na przyszłość, ale nic wspólnego z rzeczywistością to nie ma
  • Odpowiedz
programy generalnie tożsame


@aegispolis: XD

Ukraińcy - naród który ginie za członkostwo w UE


@technojezus: Ginie za Ukrainę, swoją ojczyznę niesprawiedliwie napadniętą przez armię rosyjską. Reszta to urojenia.
  • Odpowiedz
to wtedy Ukraińcy by nie mieli za co walczyć, a tak obiecali i walczą i mają większe morale

lepiej pokazywać, że mają jakieś wsparcie i perspektywę na przyszłość, ale nic wspólnego z rzeczywistością to nie ma


@UFC_Jest_W_Dupie: Ukraińcy walczą o niepodległośći i odcięcie się od ,,ruskiego miru'' . Jedyną taką bezpieczną opcją i odcięciem jest Unia europejska.
  • Odpowiedz
Ginie za Ukrainę, swoją ojczyznę niesprawiedliwie napadniętą przez armię rosyjską. Reszta to urojenia.


@vrim: tak tak, dlatego Ukraińcy z Zelenskym na czele tak bardzo wszędzie mówią o UE i proszą (już wyprosili) o nadanie im statusu kandydata . Chyba Ty masz urojenia.
Ta wojna to być albo nie być dla wolnej Ukrainy. Albo jesteś ,,niepodległy'' w ruskim mirze, albo jesteś niepodległy w UE.
  • Odpowiedz
Gdzie prawo krajowe jest podrzędne wobec unijnego. XD


@vrim: nawet nie będąc w UE musisz UE płacić i pzestrzegać części traktatów i postulatów UE. Patrz - Szwajcaria, Norwegia, Wlk. Brytania

Owszem. Jednak jeszcze długo Ukraina pozostanie poza EU.


Tak i nikt tego nie neguje. Musi najpeirw skończyć się wolna, a potem długa droga zanim Ukraina z mentalności kacapskiej, przemieni się w europejską.
  • Odpowiedz
w stanie wojny i z gospodarką na poziomie niższym niż Afryka nie ma szans, to gra pod publiczkę, żeby pokazać wartości i zdobyć głosy wyborców, kraje UE zachodu nie chcą Ukrainy w EU


@UFC_Jest_W_Dupie: Ukraina nie została przyjęta do UE, tylko ma status kandydata. Po wojnie zanim oni się postawią na nogi i poradzą sobie z korupcją itp, to minie masa czasu
  • Odpowiedz