Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, mój chłopak dosyć dużo pije. Nie zna umiaru i zawsze praktycznie pije do momentu kiedy skończy się alkohol lub mu się zabierze. W ogóle nie zna swoich możliwości i ciagle wydaje mu się, ze może pic i pic, a po kilku drinkach lekko po nim widać.
Jednak to co odwalił ostatnio i dzisiaj przeszło ludzkie pojęcie.
Przyjechaliśmy na weekend do moich rodziców, wieczorem był grill i alkohol. Wypiliśmy czym nas poczęstował tata i poszliśmy spać (a tak mi się przynajmniej wydawało). Rano patrzę, a wino w barku moich rodziców jest upite i na 100% zrobił to on. To już z reszta nie pierwsza jego sytuacja.
Wczoraj poszedł na integracje. Umówiliśmy się, ze nie wróci późno, bo nie wziął kluczy i muszę mu otworzyć mieszkanie, a ja rano wstaje do pracy. Czekałam na niego do 2:20 i zwątpiłam. Pierwszy telefon z bełkotem dostałam o 5 rano, do domu wrócił o 6.
Co robił, gdzie był, nie był w stanie mi powiedzieć. Pisałam do jego kolegi, on wrócił do domu koło 2.
Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale jego ojciec jest alkoholikiem. Z opowieści wiem, ze alkohol wyrządził wiele złego w dzieciństwie. Ale nie rozumiem jednego, dlaczego mojego chłopaka do tego ciągnie, wiedząc jaka krzywdę to robi.
Wyprowadziłam się dla niego do innego miasta, ale szczerze to mam dość. Czy to są już pierwsze sygnału, aby uciekać?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62be8058787d7645953124bd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 52
via Wykop Mobilny (Android)
  • 372
@AnonimoweMirkoWyznania: gościu jest na równi pochyłej i zaczyna się rozpędzać. Czas #!$%@?ć bo wydaje się że już stracił kontrolę i będzie tylko gorzej.

Z alkusa nie ma partnera. Chcesz by twoje dzieci miały ojca alkoholika i potem były skrzywione na cały życie?

Dzieci alkoholików albo się brzydzą alkoholem albo stają się jak rodzice, 50/50
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@AnonimoweMirkoWyznania: Dodam jeszcze że potem jak będzie codziennie pił "drineczka" to wejdzie otępienie alkoholowe, i będziesz nie tylko z alkusem ale i z debilem. Wiem co mówię bo 5-10 lat temu miałem jeszcze w miarę ogarniętego ojca, odkrył bimber, nieskończone, tanie źródełko i pije codziennie. Co jakiś czas widzę jak kupuje drożdże super turbo na allegro, za każdym razem boli jak to widzę. Stał się debilem który nie pamięta co mówił
Cóż, do powyższych wypowiedzi nie mam nic do dodania. Nie daj sobie zmarnować życia. Uciekaj jeszcze dziś, to najlepsze co możesz dla siebie zrobić. I nie daj sobie wmówić winy, jak on będzie się dalej staczał.
@AnonimoweMirkoWyznania: DDA przechodzące w alkoholika na pełen etat. To się co prawda leczy ale sam zainteresowany musi tego chcieć.

Na luźny związek nie wygląda, jeśli wozisz go do rodziców. Postaw sprawę na ostrzu noża: albo terapia dla DDA, albo do widzenia. Nie licz, że z czasem mu przejdzie, że po ślubie się zmieni i takie tam. Nie zmieni i będzie jedynie gorzej. Myszkowanie po nocy po cudzych barkach żeby dopić, bardzo
PustyPotwór: > Przyjechaliśmy na weekend do moich rodziców, wieczorem był grill i alkohol. Wypiliśmy czym nas poczęstował tata i poszliśmy spać (a tak mi się przynajmniej wydawało). Rano patrzę, a wino w barku moich rodziców jest upite i na 100% zrobił to on

hah, #!$%@?, historia jaką słyszałem o swoim starym od mamy xD to ja Ci moze zaoszczedze dwudziestu lat, potem on bedzie chlał więcej, leciał w #!$%@? że wcale