Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@?łem xD dziś kolejny wpis w ramach #10dnizgusto ale... okazało się, że jednak nie 10 dni, tylko 9 XD Nikt nie zwrócił uwagi, że kwaśne zielone siurki są na liście dwa razy, ja spisując żelki które mam pod ręką spisałem dwa razy te żelki wpisując je na listę. Druga pomyłka to że dwa razy był dzień 6/10 przy różowych penisach ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz niebieskich - nie ukrywam - nie zrobiłem tego specjalnie, ale jak to dzisiaj zauważyłem to pomyślałem że jak ktoś znajdzie te dwie rzeczy, zwróci uwagę czy cokolwiek to przygotuję jakąś niespodziankę, no ale że nie było nikogo kto by zwrócił uwagę to mam dla Was wszystkich niespodziankę - szczegóły później ()

Dziś próbujemy misiów light - coś nowego, nie próbowałem wcześniej żelków z erytry eryto erytrotylem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk i na początku nie trafiły w moje GUSTO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie kształt jak misie Haribo, wielkościowo czy nawet sam wzorek, konsystencja całkowicie inna niż wszystkich żelek, trochę rozpadające się, 'suche' (nie wiem czy tak to można nazwać) - w każdym razie w smaku ciekawe, ale trochę jak "medyczne żelki" które kiedyś były w aptece, a'a Marsjanki czy coś podobnego (wiecie te żelki z witaminami i w ogóle), kruche - o! lepsze słowo niż suche ( ͡° ͜ʖ ͡°) konsystencja trochę jak guma Mamba lub coś takiego ale bardziej rozpadają się w ustach.

Teraz zajadam się nimi, mimo że na początku mi nie podeszły, ale chyba się do nich przyzwyczaiłem. Jest to na pewno coś ciekawego, innego, podobno mają o połowę mniej kalorii więc jak ktoś liczy to #profit, niestety nie dla osób na keto bo oprócz erytrytolu jest jeszcze syrop glukozowy.

Według Różowego są "śmieszne w smaku", konsystencja "śmieszna, jak kisiel" i na pewno nie są gumowe jak typowe żelki.

Dzień z Gusto: 8/10 a tak naprawdę 9/10 a jako 10. dzień podsumuję te wszystkie dni

#dieta #zelki #gusto
Lapidarny - Ale #!$%@?łem xD dziś kolejny wpis w ramach #10dnizgusto ale... okazało s...

źródło: comment_1656621846E1bbVVUSrV8ZBAFNuQAFsl.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@cutecatboy: no to może jakaś poprzednia wersja, aktualnie mają smak, jest on dość specyficzny jak te właśnie z witaminami suplementy diety w formie żelków - w sumie tylko z tym mi się skojarzyło a ciężko powiedzieć co to za smak
  • Odpowiedz