Wpis z mikrobloga

Dawno nie było relacji. Dużo pracy i upały to się człowiekowi nie chce. Co do upałów #abi daje radę ale mimo wszystko większość dnia przesypia. Dzisiaj wyrwała mi listwę przypodłogowa, zdążą się. Wszystko to po mimo że jest dużo gryzakow do około no ale młodziak więc wiadomo. Z plusów nauczyła się chodzić po schodach:) w sumie tyle zobaczy jak dalej będzie w ciągu dnia niezmiennie jakiegoś dużego kłopotu nie ma. Aha jedna rzecz miski zostały wymienione na bardziej stabilne takie których nie można wywalić bo ostatnio #abi miała pomysły typu wylać wszystko i się wytaplac #bordercollie
źródło: comment_1656619952vLaUdhJNUU45anCB2WZaw5.jpg
  • 3
@netevil tak jak @radlin99 pisał - znoś psiura ile tylko możesz. Moją różową bolał kręgosłup, gdy psiur ważył 16 kg i musiała go znosić, ale tak robiliśmy. U borderów popularne jest zwyrodnienie stawów - dużo tutaj gra genetyka, ale lepiej zapobiegać.
@MrFruu no wiesz co rodzice widać że zdrowi nic się nie dzieje. Mimo to profilaktycznie (choć bardzo się pali żeby wchodzić sama) biorę ja na ręce żeby potem nie było.