Wpis z mikrobloga

Obiektywizm to zbiór najróżniejszych punktów widzenia, dlatego przedstawiłem Ci temat zdrowie, który pominąłeś w pierwszym- świetnie plusowanym komentarzu.
Jeśli nadal widzisz same plusy swojej pracy to obiektywizm jest obcym Ci słowem.
Na koniec dodam to czym się kieruję - możemy mieć inne zdanie, ale to nie znaczy, że się pokłócimy i będziemy wrogami.
Śpij dobrze Mirek, cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy, bo to cholernie ważne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zwykly_ktos: proszę mi nocnych zmian nie demonizować.Juz prawie 3 lata lecę na samych nockach i nie narzekam, no chyba że ktoś ma problem by odespać w dzień to faktycznie może być problem.Moze i słońca w życiu za dużo nie zobaczę,ale brak przymusu do wstawania rano mi to rekompensuje w pełni xD
@zwykly_ktos 5 lat nocek, nigdy więcej. #!$%@? wstawalem w sobote o 13-14 i wlasciwie pol weekendu za mna. piątek wieczór jakis grill? Zapomnij, do roboty do kołchozu #!$%@?ć, mialem kilka razy ze jechałem z nocki padniety i bym #!$%@?ł autem bo zasypialem za kierownicą, nigdy wiecej.