Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki i Mirabelki.

Moja dziewczyna zaczęła chodzić do wróżki, wierzyć w magiczne kamienie, czakry i inne dzikie węże. Teoretycznie nic do tego nie mam - sam kilka lat temu uznawałem się jeszcze za katolika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problem zaczął się wtedy, gdy oznajmiła mi, że "to co mówi wróżka cały czas się sprawdza" xD Próbowałem jej wytłumaczyć, że jeśli jakaś osoba powie jej, że "poznaś kogoś nowego", "w twoim życiu będzie smutny okres", itp., itd., to oznacza wyłącznie manipulację i rzeczy, które zdarzą się u każdego innego.
Ale ona nic - idzie w zaparte, że w ogóle jej nie rozumiem, w przeciwieństwie do pani rozkładającej tarota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co mam zrobić, jak do tego podejść? Niech sobie wierzy w co chce - oczywiście. Ale jak to zaczyna mieć wpływ na jej życie w związku, z innymi ludźmi, to już zaczyna być niekomfortowe.

#zwiazki
#tarot
#logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bd7b1960d9931b2e8eb120
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
ZauroczonyZiomek: 1. Sprawdzaj czy ta wrozka i spotkania nie sa poszerzone o "grupę wsparcia" bo jak jej grupa spierze mozg to dowiesz sie jak działają sekty
2. Zazwuczaj jak "grupa" wuczują osobe z potrzebami/problemami no to stary życzę szczęścia
3. Czasami w grupie pojawia sie to czego nie ma w domu i juz po tobie.
Ogolnie kontrolowac bardzo i po terminie kontroli zastanawiac sie nad ewakuacją
Takie "grupy" to ... zabieraja