Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę a jeżeli chcesz być na bieżąco to dodaj go to obserwowanych ()
..............................................................................................................................

Witam wszystkich Mirków i Mirabelki,

Jest lato i jest... LOTERIADA! ( )

Jak co roku na okres letni Lotto rozpoczęło nową edycję Loteriady.
W tym roku do wygrania:
- 8 sztabek złota 250g,
- 16 rowerów elektrycznych EcoBike Even Black,
- 96 zegarków Garmin Venu 2 Plus,
- 152 karty podarunkowe do sklepów sieci 4F na kwotę 500 zł,
- 728 dyspozycji wypłaty 400 zł w bankomatach sieci PKO Bank Polski,
- 3 000 000 zakładów Lotto **[*]

[*] zakłady Lotto wydawane są tylko w punktach stacjonarnych! Brak opcji otrzymania kuponu przez zakup online! Bonusowe zakłady wydawane są automatycznie do co 5-go zakładu "Lotto" lub "Lotto Plus" na kwotę minimum 6 zł! O przydziale decyduje kolejność rejestracji transakcji w systemie sprzedażowym Totalizatora Sportowego!

Dlaczego polecam brać udział w Loteriadzie?
Bo mam znajomych którzy wygrali w niej karty podarunkowe i telefony komórkowe więc na pewno da się wygrać i nie jest to scam () (przynajmniej jeżeli chodzi o te nagrody niższych stopni... :P )

Ten wpis będzie dotyczył optymalizacji zakupowej. Wg mnie skoro już coś od Lotto kupujemy to powinniśmy zoptymalizować nasze zakupy tak żeby w miarę możliwości otrzymać jak największą ilość kuponów Loteriady. Więcej kuponów to większa szansa na dodatkową wygraną a na tym nam wszystkim zależy (ʘʘ)

Pierwsza i najważniejsza uwaga! Kupon wydawany jest do zakupów za minimum 6 zł!

Poniżej przykłady możliwej optymalizacji dla gry w punktach stacjonarnych:
- załóżmy że normalnie kupujemy 2 zdrapki po 5 zł, w takim przypadku otrzymamy 1 kupon Loteriady. Zastanówmy się czy nie warto rozdzielić tego na 2 transakcje i do każdej z nich dorzucić np. zdrapkę za 1 zł tak żeby utworzyć 2 oddzielne transakcje każda po 6 zł. Dzięki temu zamiast 1 kuponu Loteriady otrzymamy od sprzedawcy 2.
- wielu graczy gra w loterię
"Ekstra Pensja" która w przypadku trafienia głównej wygranej gwarantuje 5 000 zł miesięcznie przez 20 lat. Za 1 zł możemy dokupić do takiego kuponu opcję "Ekstra Premia" co pozwoli nam na dodatkowe losowanie 100 000 zł a w czasach Loteriady pozwoli to otrzymać także kupon Loteriady ponieważ cena zakładu osiągnie wymagane 6 zł.
Warto dodać, że nie musimy decydować się koniecznie na
"Ekstra Premię", możemy dokupić zakład "Mini Lotto" za 1,50 zł lub zdrapkę za 1 zł i w ten sposób osiągnąć 6 zł w transakcji wymagane do otrzymania kuponu Loteriady.
- załóżmy że puszczasz 10 zakładów
"Lotto". Jeżeli puścisz je wszystkie w 1 transakcji to otrzymasz 1 kupon Loteriady i 1 szansę na zakład dodatkowy "Lotto". Jeżeli podzielisz to na 5 transakcji, w każdej po 2 zakłady Lotto, to dzięki temu otrzymasz pewne 5 kuponów Loteriady oraz 5 szans na dodatkowy zakład "Lotto". Sprzedawcy mogą trochę narzekać na ilość klikania ale wg mnie warto :)

Kupony Loteriady otrzymacie też w przypadku zakupów w automatach zdrapkowych.
Tutaj należy zadbać o to żeby zamknąć transakcję wyzerowaniem stanu konta. Jeżeli ktoś przed Wami pozostawił nawet niewykorzystane 10 gr a Wy wrzucicie kolejne 6 zł licząc na kupon to możecie się przeliczyć bo po Waszym zakupie dalej w maszynie zostanie 10 groszy i transakcja nie zostanie zamknięta czyli nie otrzymacie kuponu.
Dodatkowo jeżeli chodzi o automaty zdrapkowe to przechodząc obok nich warto zwracać uwagę na to czy jakieś kupony Loteriady tam nie leżą. Przeważnie ludzie skupiają się tylko na zdrapkach i maszyna wyrzuca z siebie kupony których nikt nie zbiera. Czasem można się nieźle obłowić. Nie raz zbierałem z niej ponad 10 kuponów Loteriady które zostawili inni gracze.

Poniżej przykłady możliwej optymalizacji dla gry w serwisie online:
- w Loteriadzie można też brać udział kupując zakłady czy grając w Gierki w serwisie online. Należy w tym celu podczas rejestracji w Loteriadzie podać
identyczny adres email którego użyliśmy przy zakładaniu konta w serwisie online. Tutaj zasady co do kwoty są identyczne a transakcja jest zamykana po wylogowaniu. To oznacza, że np. kupując 2 zakłady "Eurojackpota" lepiej jest kupić najpierw jeden, wylogować się, zalogować i kupić następny. W ten sposób na naszym koncie Loteriady pojawią się 2 kody Loteriady.
- w przypadku korzystania z subskrypcji online lepiej jest je podzielić tak żeby stanowiły one wielokrotność 6 zł. Np. jeżeli mamy w subskrypcji 8 zakładów Mini Lotto to warto je rozdzielić na 2 subskrypcje po 4 zakłady (razem wyjdzie 2x6 zł). Dzięki temu zamiast 1 kodu Loteriady na naszym koncie będą pojawiać się 2.
- wielu graczy gra także w gry 4 minutowe czyli
"Szybkie 600" lub "Keno". W takim przypadku aby maksymalizować liczbę kuponów należałoby dzielić transakcje na wielokrotności 6 zł. Np. puszczamy 3 zakłady "Szybkie 600" czy "Keno", wylogowujemy się, logujemy ponownie i znów gramy 3 zakłady (lub np. 1 zakład ze stawką x3). W ten sposób możemy naklikać sobie sporo kuponów ( ͜͡ʖ ͡€)
- najgorzej mają zwolennicy
"Gierek". W zeszłorocznej Loteriadzie kody z "Gierek" były przydzielane za wielokrotności 6 zł. Czyli np. kupno 1 "Gierki" za 20 zł skutkowało otrzymaniem 3 kodów a kupno 3 "Gierek" po 20 zł skutkowało otrzymaniem aż 10 kodów Loteriady! W tym roku jest inaczej. 1 taka "Gierka" za 20 zł dostarczy 1 kupon i żeby otrzymać następny trzeba zamknąć "Gierkę", wylogować się, zalogować i zagrać raz jeszcze. Biorąc pod uwagę czasy ładowania "Gierek" będzie to droga przez mękę...
Pamiętajcie że możecie łączyć
"Gierki" o niższym koszcie, czyli możecie np. zagrać w 3 różne "Gierki", każda w cenie 2 zł, wylogować się i zalogować ponownie i taka operacja też dostarczy Wam kod Loteriady. Nie musi to być "Gierka" jednego typu! Możecie też zagrać w taką za 5 zł i inną za 1 zł. Taka transakcja też da Wam kod Loteriady. Pamiętajcie tylko o konieczności wylogowania żeby zamknąć sesję!

PS. Kody z transakcji online pojawiają się w ciągu 48 godzin od zawarcia transakcji.

Na razie to tyle dobrych rad. Jak już w coś gracie to raz jeszcze zachęcam do wzięcia udziału w Loteriadzie. Zawsze to dodatkowa szansa na jakąś ekstra wygraną ()

Wszystkie szczegóły Loteriady i rejestracja udziału jest dostępna na stronie:https://loteriada.pl/
Radzę też wszystkim zapoznać się z całą sekcją FAQ:https://loteriada.pl/faq bo jest tam kilka ciekawych informacji które zaoszczędzą nam pytań.

.............................................................................................................................

Jeżeli podoba Ci się to co robię to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/jakazdrapka

"Ranking Zdrapkowy"** dostępny online:
Wersja na komputery PC: https://jakazdrapka.pl/
Aplikacja na telefony z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TwojaStaraCompany.zdrapp
Pobierz Nutaharion - Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Je...
źródło: comment_1656596808UMZ9epafIf27VZN5lN86oe.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nutaharion: #pytaniedoeksperta
Mam znajomości w kolekturze. Mogę zbierać loteriady od klientów, którzy ich nie zbierają.
Czy są jakieś ograniczenia w ilości rejestrowanych kuponów?
Czy przy rejestracji większej ilości kuponów z jednego IP nie dostanę jakiegoś bana od lotto?
Albo gdy będzie dużo kuponów z jednego IP to lotto nie wrzuci mi jakiegoś Shadowbana?
Bo rozumiem, że to nie ten typ loterii, w którym szukam swojego kodu na tej długiej liście wywieszonej
@Gronie: wg mnie nie ma żadnych ograniczeń. Moi znajomi też dostawali kody w kolekturze od ludzi którzy ich nie chcieli i mieli porejestrowane po kilkaset. Na FB widziałem że nagrody trafiały do ludzi którzy mieli zarejestrowane nawet ponad 1000 kodów, bo np. mieli kogoś z rodziny w kolekturze, więc nic nie wskazuje na to że jest jakaś blokada czy mądry system który rozpoznaje czy kody są rzeczywiście nasze czy wzięliśmy je
Dlaczego polecam brać udział w Loteriadzie?

Bo mam znajomych którzy wygrali w niej karty podarunkowe i telefony komórkowe więc na pewno da się wygrać i nie jest to scam


@Nutaharion: potwierdzam, jakoś dwa lata temu wygrałem bon na zakupy w Media Expert za 1000 zł, nawet się tutaj chwaliłem :)