Wpis z mikrobloga

Ale mam #!$%@? to tempo wyścigowe. Zamiast delikatnego zjazdu czasowego wynikającego ze zużycia opon kompensowanego progresją toru i spadkiem masy paliwa, to #!$%@? jedno okrążenie średnie, drugie #!$%@?, potem średnie, zajebiste i troche mniej zajebiste.
Ale opcja fajna, brakowało mi tego w 2021, podsumowania programów i ich realnego wpływu na odczucia z gry a nie tylko zręcznościowe wyzwania po punkciki do rozwoju bolidu.
#f1 #f122 #f12022 #f12021
Tasde - Ale mam #!$%@? to tempo wyścigowe. Zamiast delikatnego zjazdu czasowego wynik...

źródło: comment_1656585074rSeN26THw6xnRZkTGiQ8qa.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Tasde:
Od 3 kółka opony był dogrzane to tempo się poprawiło ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ale tak serio jest barzdo duża różnica w przyczepności tuż po wyjeździe z pitu.
  • Odpowiedz
@Dupcyfer: No, do tego to jest F2 a te opony już były śmietnikowe, bo niestety jest bieda i na cały trening masz tylko jeden komplet a przed strategią wyścigową objechałem już program zużycia opon.
A no i jeszcze dodali opcję wychładzania się opon będąc w alei i oczywiście ją sobie włączyłem, więc wyjeżdżając z alei czuje się jak Tsunoda w Kanadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Projectal: Premiery jeszcze nie było więc nie wiem co przyniosą pierwsze aktualizacje, ale jeżeli o ściganie się z botami chodzi to bardzo miodne.
Zmiany w karierze są na plus, zmiany w symulacji także bo dodali opcje których nie było wcześniej, ręczne ustawianie się na gridzie czy kontrola nad zjazdem do boxu to też fajna sprawa.
Sama fizyka jazdy trudno jeszcze powiedzieć, na razie jest ok do póki jedziesz, ale wolne zakręty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Projectal: Mi się lepiej gra w 22, niż 21. Przede wszystkim te tarki nie są już zrobione z lodu, można spokojnie cisnąć.

@Tasde: Zacząłem oglądać te wykresy, zrobiłem sobie program tempa kwalifikacyjnego i patrzę a tutaj wszystkie zakręty na Silverstone zielono/fioletowe a każda prosta czerwona. Za cholerę nie mogłem ogarnąć o co chodzi + faktycznie miało to przełożenie na wyścig. Zakręty pokonywałem sprawnie a na prostej jakby każdy odpalał DRS
  • Odpowiedz