Wpis z mikrobloga

@pionas1337: meh, fajnie wygląda i to tyle. Musisz spojrzeć na klawiaturę, zamiast coś „na pamięć” kliknąć, nie jest w żaden sposób rozwijany pod względem funkcjonalności. Tak jak wszedł te 6(?) lat temu, w takim stanie jest, łącznie z bugami. A patrząc, że apple od niego odchodzi, to nie zostanie już z nim nic zrobione.

Poza tym, pro m2 jest teraz komputerem, którego nie można w jakikolwiek sposób usprawiedliwić jeśli chodzi o
touchbar


@pionas1337: mam porównanie i tak jak wyżej - cieszy kilka dni po zakupie a poźniej uznajesz że to nieużyteczne i tylko marnujesz czas. Zaburza mi tylko "pamięcią mięśniową" gdzie bez patrzenia na innym macu zmieniam głośność, zmieniam piosenki, używam launchpad.
@pionas1337: spróbuj sobie F5 nacisnąć żeby ci się kod odpalił albo strona odświeżyła. Nie czucie pod palcami fizycznego klawisza to też ból. No ale taka moda, w nowych furach też nie można sobie radia zgłośnić pokrętłem czy klimy nastawić tylko ekran dotykowy i 5 warstw menusów.
@pionas1337: jego najlepsza funkcja to, że można na nim ustawić wszystkie F1 aż do F12 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to korzystam tylko z ustawiania głośności i podświetlenia. Reszta jest zbędna prócz właśnie EFek w Photoshopie. Jak jeszcze reklamodawcy nie ogarniało to można było na nim przewijać reklamy. Jeszcze się raz zepsuł i ciagle świeci na biało pod przyciskiem Siri przy Touchid…