Wpis z mikrobloga

Dziś będę miał rozmowę o stanowisko kierownicze. Specjalnie dla mnie zapauzowali proces rekrutacji na to stanowisko. xD Zakładam, że nie będzie mi się to opłacało, bo nawet nie znam widełek, albo bariera językowa (nie znam holenderskiego) będzie zbyt dużym problemem. No ale jak to wszystko w czasie pracy, to próbować warto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#holandia #emigracja #pracaspawaczamnieprzeistacza
  • 25
@Silvervend: 50€ na tydzień dostaniesz w zamian za stres i rozczarowanie, ja bym nie brał. Opłaca się to głównie w polskich firmach gdzie idzie wyrwać 30-50% do stawki

Ale jak nigdy nie przerabiałeś tematu to rozważ dla samego expa może
@TroskliwyDziad @pan_welniak @kujol @George_Stark @AryanWonderBoi
@suqmadiq2ama @gr4p3

Cała rozmowa bardziej polegała na tym, czym firma mogłaby mnie przekonać do wzięcia stanowiska niż czy się nadaje. Bez konkretów póki co, bo głównodowodzący na urlopie, ale na szali byłaby możliwość opłacenia edukacji (w kierunku IWE), szkolenia oraz samo stanowisko kierownicze. Jak chodziło o finanse, to przedstawiłem mu ofertę pracy, jaką dostałem i która w ogóle zainicjowała wszelkie moje rozmowy na ten temat, to oczy
@Silvervend: Na CAO masz napisane ile, to grosze są, w Uk jako supervisor miałem 0,70£ brutto do godziny i nienawiść wyrobników w pakiecie plus zapomnij o urlopie i siedź za darmo przy telefonie.

Czwarty rok (odkąd nie pije) nie biore takich gówien za 200€ miesięcznie i poklepanie po plecach.

W PL +20 wymarudzisz jak spawacze mają 30 ale jesteś niewolnikiem starego na zawołanie
@Silvervend: przegrywy sie odezwaly, nie traktuj tego wyzej na powarznie gdyz tutaj duzo frustratow


@gr4p3: Kim ty jesteś żeby komuś tu pisać kogo jak traktować, nie wiedziałeś że istnieją spawacze na świecie jak zakładałem ten tag i wiesz co masz usunąć?

Najpierw słownik i do szkoły a potem sie za consulting bierz baranie