Wpis z mikrobloga

Stukają mi właśnie dwa miesiące na Malcie. Nadal jestem zadowolona i szczęśliwsza. Stała dawka witaminy D zdecydowanie pomaga w zachowaniu równowagi psychicznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) w pracy nadal się uczę, jestem adminem funduszy, pracuje teraz w innym rodzaju-hedge funds, wiec trochę mi zajmie nauka. W tym miesiącu mam już 15 moich własnych pod opieka, wiec nie jest źle. W firmie atmosfera jest świetna, każdy jest pomocny i robią dużo fajnych eventow z darmowymi aperolkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zauważyłam tez mocna poprawę, jeśli chodzi o angielski, już przede wszystkim nie boje się i nie analizuje każdego zdania. Przyznam, ze pogoda mi trochę daje w kość, ale powoli przestawiam się na te temperatury. Pisałam to już nie raz. Lubię ten wolniejszy styl życia, przestałam się stresować i denerwować. Tu nie jest idealnie, ale znałam wady tego kraju- wiedziałam, ze w lecie są tu karaluchy, korki i ze Malta jest wielkości Krakowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem czemu pisze tu kolejny, długi wysryw. Może kogoś to tez skłoni do zmiany, bo gdzieś w środku czuje taka potrzebę? Dwa lata temu chodziłam ba psychoterapię, brałam leki i myślałam, ze każdy w sklepie się ze mnie śmieje i skupia na mnie cała uwagę, a dziś jestem nawet spełniona, zdrowa i uśmiechnięta. Polecam ten stan! W lipcu lecę do Polski i skłamałabym mówiąc, ze nie czekam na obiad od mame ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gownowpis #emigracja #malta
Pobierz somskia - Stukają mi właśnie dwa miesiące na Malcie. Nadal jestem zadowolona i szczęś...
źródło: comment_1656527657z4S4Zevmd1s5UAwYGF6TeO.jpg
  • 32
@IcyHot: Szczerze mówiąc tu śmigają dobrze dwie branże igaming i fundusze, poza tym jest tu trochę prawników, czy lekarzy i tylko w tym tak naprawdę da się coś tam zarobić, ja mam jeśli chodzi o fundusze jasno określona ścieżkę rozwoju i tu jest to ułatwione ( ͡° ͜ʖ ͡°)