Wpis z mikrobloga

Proponuje małą zabawe.
Jaka jest Wasza ulubiona 11 w historii? Taka z którą macie największy sentyment? Moja to #arsenal z 04/05, miałem wtedy 10 wiosen i oglądałem wszystkie mecze z tego sezonu Kanonierów i pamiętam jak płakałem 4 kolejki przed końcem rozgrywek że nie dogonimy Chelsea i tylko 2 miejsce w lidze, na pocieszenie wygrana w FA Cup po karnych z Manchesterem a rok później finał LM i porażka 1:2 z Barceloną, klub po tym nie odzyskał do tej pory swojej świetności chociażby z sezonu 02/03 czyli jedynego w historii zwycięstwa ligi bez ani jednej porażki. Może dlatego teraz latwiej mi oglądać porażki reprezentacji Polski, kibice Kanonierów mają w genach ocieranie łez ¯_(ツ)_/¯
#mecz #pilkanozna
Pobierz quaz2020 - Proponuje małą zabawe. 
Jaka jest Wasza ulubiona 11 w historii? Taka z któ...
źródło: comment_1656524845VAj3eDjEFor3WYmVU22Te9.jpg
  • 34
@Zi3L0nk4: oglądałeś ten finał? To był tak wyrównany mecz jak cholera, ale bardziej klarowne sytuację miał Bayern, więc stwierdzenie, "że nie wiem jak BVB tego nie wygrało jest raczej słabe", chyba przez wzgląd na Polaków w składzie tak piszesz
@quaz2020: Hierro i Makelele nie grali z Beckhamem w jednej drużynie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nazwiska może by grały, jakby nie musieli bronić Pavonem, Raulem Bravo, czy szklanym Woodgatem. O potężnym zastępstwie Francuza w postaci Thomasa Gravesena nie wspomnę.
@apaczessi
W kanale sportowym Claude mówił że odszedł z Realu jak dowiedział się że dali siano Beckhamowi a nie chcieli dać jemu podwyżki

-A potem się okazało, że Real ściągnął Davida Beckhama. Ja chciałem jedno euro, nie dostałem, a Beckham dostał miliard. Tak się nie postępuje. Zadzwoniłem do agenta i poprosiłem, by zorganizował transfer do Chelsea. Tu nawet nie chodziło o pieniądze, ale w taki sposób się nie traktuje drugiego człowieka -
Pobierz quaz2020 - @apaczessi 
W kanale sportowym Claude mówił że odszedł z Realu jak dowiedz...
źródło: comment_1656528978uxOg5rt9A5VGkbQ4cyE0FE.jpg
@#!$%@? zgadzam się, jak dla mnie sezon 05 był najlepszy w XXI wieku, Barca z Ronaldinho, Eto'o, Deco i młodymi Puyolem i Xavim, z Anglii prócz AFC i LFC to Chelsea z Lampardem, Drogba i Terrym, ManU z vanNisterlooyem, Giggsem, młodymi Ronaldo i Rooneyem, albo do tego te wolne od Juninho z Lyonu ( ʖ̯)