Wpis z mikrobloga

Zdałem 1 rok na psychologii praktycznie wogle sie nie ucząc, mam nawet pare czwórek na koniec. Polecam wszystkim którzy chcą iść na studia gdzie nie trzeba zakuwać nie wiadomo ile jak np. Na medycynie. Jedyną trudną rzeczą na tych studiach jest dostanie sie bo jest dużo chetnych. #psychologia #studbaza
  • 7
  • Odpowiedz
@kacpervfr: studia nie determinują w pełni tego jaki zawód sie wykonuje. Poza tym nawet jakbym chciał pracować w zawodzie to są z tego jakieś pieniądze. Terapeuci mający swoje gabinety raczej biedy nie klepią.
  • Odpowiedz
@soshiu: I potem zdziwienie, że są terapeuci to przysłowiowe julki po psychologii, co uja się znają, a chcą pomóc ludziom z poważnymi problemami jak depresja xD. Przecież to powinny być studia elitarne jak medycyna, tu chodzi o ludzkie życie. Jak nie chcesz pracować w zawodzie to spoko, ale jak się serio decydujesz to naprawdę weź pod uwagę co robisz, bo pieniądze to jedno, ale czy lekko ci na sercu będzie, że
  • Odpowiedz
@Kamilo67: nie jestem pewien czy bede pracował jako terapeuta. Raczej nie, ale nawet jeśli to mam swój rozum i myśle że nadaje się do tej pracy, potrafię słuchać ludzi i im pomagać. Te studia są długie, bo po 5 latach jeszcze jest 4-letnia szkoła psychoterapii.
  • Odpowiedz