Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypominam że ta osoba dalej prowadzi swobodne życie w internecie, zarabia na naiwnych dzieciakach, a wszystko to dzięki wykorzystaniu youtubera, wcześniej próbując wykorzystać piłkarza Lecha Poznań.

Szkoda że w czasach innych dram, zapomina się o tym wszystkim, a w szczególności o sytuacjach z Arką Gdynią Fagatą Świnią.

Tak samo z Sylwkiem, kiedyś karma wróci do was bo za dużo sobie pozwalacie w tym Internecie, a inne dramy powodują uśmiech u was bo większość zapomina o waszych krzywych akcjach czy filmikach, które mieliście nagrać

#famemma #polskiyoutube #fagata #wataha
J.....1 - Ja tylko przypominam że ta osoba dalej prowadzi swobodne życie w internecie...

źródło: comment_1656501859bO99xzhRWeoOybrfOz7n4U.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Jozek1: z drugiej takie nieciekawe persony jak fagata i queen of the black, też mają swój problem, że jak czegoś nie odjebią to wszyscy o nich zapomną, co tą prostytutkę zOF zaprowadzi do więzienia albo do grobu, Fagata też będzie musiała podnosić poprzeczkę
  • Odpowiedz
  • 13
@mewten Po prostu takie gówna trzeba zwalczać, nie dawać im możliwości zarobku w internecie.

Szkoda mi tych wszystkich dzieciaków co się nimi manipuluje, ale tutaj wina leży po stronie rodzica. Kiedyś, żeby rodzic mógł sobie odpocząć od dziecka to na dwór go wyganiał albo przed telewizor posadzał. Obecnie dzieciakowi daje się dostęp do internetu, telefon czy komputer i dzieciak robi co mu się podoba, bez żadnej kontroli i później takie zmanipulowane małpy
  • Odpowiedz
@Jozek1: Ale powiem ci, że rodzic ma ciężko teraz stwierdzić, kto jest patologiczny, w internecie, ciężko od niego wymagać aby aż tak w tym siedział, a Fagata yo nie Magical, żeby to było widać na pierwszy rzut oka, ja np cały czas myślałem że Ekipa jest totalnie kontentem dla dzieci,(widziałem jeden odcinek i tak to wyglądało) a potem widzę shota, gdzie Frizz z Pateckim mówią o tym, że chcą sobie penisy
  • Odpowiedz
  • 2
@mewten Nie chodzi o stwierdzenie kto jest patologiczny, a po prostu kontrolę tego co te dzieciaki wypisują i #!$%@?ą w internecie, byleby chronić swoją idolkę, która ma na nich zapewne #!$%@?
  • Odpowiedz
Tak samo z Sylwkiem, kiedyś karma wróci do was bo za dużo sobie pozwalacie w tym Internecie, a inne dramy powodują uśmiech u was bo większość zapomina o waszych krzywych akcjach czy filmikach, które mieliście nagrać


@Jozek1: Nie wróci, niestety
  • Odpowiedz
  • 0
@Bover Bo się takie gówna powinno #!$%@?ć i spuszczać w kiblu. Wiadomo że #!$%@? to daje, ale trzeba ludziom przypominac że coś takiego nadal istnieje, a nie powinno
  • Odpowiedz
  • 0
@Bover To że ty nie o niej nie pamiętasz, nie oznacza że inni nie pamiętają. Dzieciaki o niej pamiętają, ale widzą w niej coś innego niż ja, a takiego zachowania #!$%@? nie trawie (szczególnie że Stuu był jednym z twórców, na którym się wychowałem)
  • Odpowiedz
  • 0
@Bover Można chociażby masowo zgłaszać jej konta na socialach? Tak samo robić z tymi #!$%@? od scamów. O takich #!$%@? zachowaniach ludzie zapominają po dwóch tygodniach i jest to strasznie #!$%@?ące
  • Odpowiedz
  • 1
@Bover Ale mnie obchodzi i takie zachowanie #!$%@? brzydzi. Sylwek zapowiadał walkę ze scamami i co wyszło? No liczył na przeproszenie widzów..... Takich ludzi to się odrazu zgłasza i próbuje skasować z internetu bo zwykle "przepraszam" nie jest wystarczające i zazwyczaj jest nieszczere.

Tak samo Fagata. Dla mnie powinna zniknąć z internetu. Jeżeli sama nie chce tego zrobić, to trzeba ją samemu usunąć z internetu
  • Odpowiedz
  • 0
@Bover szczególnie że wykopki mają siłę przebicia to jakby każdy pozglaszal to konta takich delikwentów by pospadały. A to jedyny sposób na ich pozbycie się
  • Odpowiedz