Wpis z mikrobloga

@albo_wutka_albo_buk: ja nie #!$%@?łem. Tu był problem z brakiem ruchu. Home Office - ruch do kibla i z powrotem - 0 NEAT - malo treningów. Pokazał mi że RUCH >>> MAŁO KCAL i nagle #!$%@? pod korek i chudnę.

Magia, o ktorej kazdy niby wie tylko unika bo przeciez "zjem dzis 1000kcal to schudne w #!$%@?!" xD
  • Odpowiedz
no efekt tego, ze masz kogos nad głową, na dodatek płacisz tej osobie za prowadzenie :P


@matteo_moravietzky: Dokładnie. Tylko u mnie to też wynika z tego, że gościa szanuję. Zero walenia w #!$%@? i robię co mówi. Najtrudniej nie oszukiwać w tym wszystkim samego siebie. Trener i tak będzie wiedział jak coś #!$%@?.

Kasa to drugorzędny temat bo gościowi należy się z 5x tyle co dostaje lekką ręką (Tylko żeby
  • Odpowiedz
@matteo_moravietzky: Mocno dość, ale ćwiczę dopiero od 01.06. Całe redu było oparte o miskę i NEAT więc mozna powiedziec ze buduje wszystko od podstaw obecnie... Ale to dobry moment bo calkowicie przebudoewalismy chociazby technike mojego siadu (a raczej kucnięcia) - więc traktuję to jako fresh start. Wyjdzie to na dobre bo zbuduję siłę wykonując ćwiczenia poprawnie technicznie.
  • Odpowiedz
@pansterydziasz: wiadomo, każdy różnie ma. Mój charakter zawsze mnie skłaniał jednak do pójścia pod prąd. Wszyscy znajomi siedząc na chacie oczywiście #!$%@? tłuszczu, więc stwierdziłem, że zrobię odwrotnie xD
  • Odpowiedz
Mocno dość, ale ćwiczę dopiero od 01.06. Całe redu było oparte o miskę i NEAT więc mozna powiedziec ze buduje wszystko od podstaw obecnie... Ale to dobry moment bo calkowicie przebudoewalismy chociazby technike mojego siadu (a raczej kucnięcia) - więc traktuję to jako fresh start. Wyjdzie to na dobre bo zbuduję siłę wykonując ćwiczenia poprawnie technicznie.


@davvidofff: TRT z Menta 3 - 5mg ed.
  • Odpowiedz
. No i przed HO można dłużej pospać, czasem zdrzemnąć się w ciągu dnia, więc jest więcej energii i mniej odczuwalny głód.


@MazutowyTadek: U mnie to działało odwrotnie bo mam depresję. Jak już położyłem się spać o 11:00 np to spałem do powrotu żony do domu... Totalny WRAK ( ͡° ͜ʖ ͡°) mentalny.
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk: To nie problem. Ja redukowałem długi czas z Lewym na IF bo tak lubie więc często całość szła na 1 max 2 posiłki.

EDIT: Pytanie jaką miałeś objętość tego posiłku. Bo jak małą to się nie dziw. U mnie 2500 kcal to:

- 1kg piersi z kurczaka
- 1500g frytek z ziemniaków (robię je sam na parzę dodając trochę
  • Odpowiedz