Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damian_TS:

Osłonki na wątrobę imho obowiązkowe zwłaszcza przy środkach oralnych.


Osłonki popijane wodą święconą z Lichenia koniczne, bo tak kiedyś na sfd pisali, a w medycynie podają taki np anapolon latami w dawkach 300mg dziennie dzieciom i schorowanym starcom bez żadnych istotnych skutków ubocznych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damian_TS: szkodliwość to możesz sobie znaleźć do wszystkiego, na ulotce anapolonu z apteki jest np. dawkowanie 1-5 mg na kg/msc ciała u dzieci, na okres 3-6 miesięcy lub dłużej jeśli taka potrzeba, czyli nawet ja jako zdrowa osoba mógłbym wziąć tego przy mojej wadze 500mg przez pół roku zgodnie z zaleceniami producenta.

Nie donoszą o konieczności przyjmowania innych leków podczas brania, czyli tych osłonek, a częste skutki uboczne to tylko takie
@Damian_TS jak widze wpis o tym, ze koks wychodzi taniej, to uwazam to za dobry zart lub ignorancje xD

Flakon, a wlasciwie kilka to jest NIC w porownaniu do reszty kosztow na bombie.
lecisz se test master i co jeszcze


Iks De.

Pełen pakiet badań na start to koszt ok 500-600zł. Taki pakiet przed/po. W trakcie wypadaloby kontrolowac estro + miec cos w pogotowiu na jego skoki.

Dieta. Wypadaloby miec ja dopieta na 110%, to koszt od 1500-2500.

Suple. Nie dasz rady utrzymac ~3g bialka na kilogram masy ciala z zarcia. Wpc, magnez, cynk, potas, jakas multi.

Odblok. To juz zupelnie inna para kaloszy.

Tak
@wiera87: > Pełen pakiet badań na start to koszt ok 500-600zł.

Ciekawe gdzie robisz te badania, że płacisz jak za zboże... Bezpośrednio w labie mam 15PLN za hormon. Bez różnicy jaki. Matematykę pozostawiam Tobie.

Dieta. Wypadaloby miec ja dopieta na 110%, to koszt od 1500-2500.


No tu trochę się zgodzę, ale to głównie wynika z inflacji i tego że wszystko drogie w #!$%@? obecnie. Da się taniej niekoniecznie psując jakość.

Suple.
@pansterydziasz w jakim labie kasuja po 15zl za hormon? U mnie morfologia z rozmazem, crp, ob, lipidy i test to koszt 300zl xD Gdzie tu reszta.

Jakie bialko z magnezu i potasu? Wymienilem po kolei, co wypadaloby suplementowac.

77kg? Ok, nie oceniam. Ja na bombie oscylowalem w granicach 115kg. Patrzac na obecne ceny zarcia i supli, to nie wiem, czy bym sie w 2k miesiecznie zamknal przy gotowaniu samemu.

Nie schodzimy nigdy?
w jakim labie kasuja po 15zl za hormon? U mnie morfologia z rozmazem, crp, ob, lipidy i test to koszt 300zl xD Gdzie tu reszta.


@wiera87: Szczecin - Szpital Arkońska - budynek I :)

Nie dasz rady utrzymac ~3g bialka na kilogram masy ciala z zarcia. Wpc, magnez, cynk, potas, jakas multi.


Średnia składnia zdania, ale ok - #!$%@?łem się ciut bezsensu bo wiadomo o co chodzi.

77kg? Ok, nie oceniam.
@pansterydziasz z takimi cenami, badalbym sie raz w miesiacu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Znam i takich, ktorzy splodzili na bombie. Ja wolalem zejsc.

Coz, nie bede Cie namawial do posiadania dzieci, ale faktycznie - do 3 r.z. jest ciezko i sa to kaszojady. Potem jest juz o niebo lepiej.

Ani wiadra, ani cenowo mnie nikt nie walil. Podaje cene calosciowa - koks, dieta, suple, badania itd. To wszystko
@pansterydziasz: jak ktoś nie miał np. nowotworów w rodzinie to faktycznie może sobie robić przerwy na htz, ale one są konieczne, bo serce i ogólnie układ krwionośny dostają na cyklu do wiwatu.

@Towarzysz_Pawulon: co z tego, ze zalecane dawki są wysokie skoro dotyczą OSÓB Z CIĘŻKIM STADIUM ANEMI, spowodowanej małą ilością czerwonych krwinek. Antek zmaga ich produkcję stąd wywalony pod sufit hematokryt u osób stosujących nagminnie tego typu środki. Krew
jak ktoś nie miał np. nowotworów w rodzinie to faktycznie może sobie robić przerwy na htz, ale one są konieczne, bo serce i ogólnie układ krwionośny dostają na cyklu do wiwatu.


@Damian_TS: Ja nie mówiłem nigdzie o Blaście całe życie tylko właśnie Blast & Cruise.
@pansterydziasz: domyślam się, ale piszę profilaktycznie jakby ktoś zinterpretował to źle. Niedawno ktoś komentował film Seby Kota, gdzie ten mówił, że fronty wzmacniają odcinek piersiowy kręgosłupa. Koleś zrozumiał, że mu klata od tego urośnie, także nic nie stoi na przeszkodzie, ze ktoś uzna, że skoro koks z wypoku pisze, że się nie schodzi z bomby to może walić 750 testa tygodniowo i 4 inne środki dożywotnio.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damian_TS:

Nie dotyczą tylko anemii, także chorób typu anoreksja albo hiv

Antek zmaga ich produkcję stąd wywalony pod sufit hematokryt u osób stosujących nagminnie tego typu środki. Krew się robi gęsta jak kisiel, ciśnienie wzrasta a przewlekłe nadciśnienie szkodzi wątrobie, to jeszcze nic bo może dojść do zakrzepu i wtedy po chłopie.


Ojojoj brzmiałoby strasznie gdyby nie to że pije po prostu dużo wody więc z takimi rzeczami nie mam problemu
@Towarzysz_Pawulon:

Nie dotyczą tylko anemii, także chorób typu anoreksja albo hiv


wklejam ci screena bo chyba nie przeczytałeś. Poza tym stosuje się w anoreksji i hiv bo uwaga, ci pacjenci często cierpią na niedokrwistość, czyli anemię spowodowaną małą ilością czerwonych krwinek. podobnie pacjenci po chemioterapii etc.

Ojojoj brzmiałoby strasznie gdyby nie to że pije po prostu dużo wody więc z takimi rzeczami nie mam problemu


"u mnie działa, odcinek 183402"

Leki
Pobierz
źródło: comment_16565919808AH0hAyreUyLa7Wwfn49eh.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damian_TS:

wklejam ci screena bo chyba nie przeczytałeś. Poza tym stosuje się w anoreksji i hiv bo uwaga, ci pacjenci często cierpią na niedokrwistość


A ja wklejam ci linka gdzie jest mówione o tym że anapolon stosuje się u takich osób głównie w celu wzrostu masy mięśniowej a nie walki z niedokrwistością bo na to jest masa leków

https://www.aidsmap.com/news/mar-2003/anabolic-steroid-oxymetholone-safe-and-effective-treatment-hiv-related-wasting

Jako efekt uboczny owszem masz wątrobę, ale tam nie są to wysokie
A ja wklejam ci linka gdzie jest mówione o tym że anapolon stosuje się u takich osób głównie w celu wzrostu masy mięśniowej a nie walki z niedokrwistością bo na to jest masa leków


@Towarzysz_Pawulon: to badanie pokazuje że po Antku osoby wyniszczone przez HIV szybciej łapały masę. Cóż, to steryd anaboliczny takie tez może mieć zastosowanie. Co nie zmienia faktu, że w bazach leków jakie czytałem głównie jest mowa o