Wpis z mikrobloga

O ja #!$%@? xD Wszystko by przeszło ale tej Ellen Page nie zniosę. Znaczy... Eliota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście wątke LGTBRTVAGDHWDP+ musiał zostać wrzucony, jak to ona odkryła prawdziwą siebie. Super, to nie jest serial o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale już nawet pomijając to, przecież to jest tak drętwa postać, ma wrażenie że lada mam się rozpłakać. Wszystko mówi takim samym jednostajnym tonem, bez emocji, czasami tylko się uśmiecha.

#netflix #theumbrellaacademy #seriale #bekazlewactwa
  • 21
@MalaHelenka: Masz rację, mogli z tym przesadzić i faktycznie zrobić fajerwerki do tego.
Ale co nie zmienia faktu, że gra jak kłoda ¯\_(ツ)_/¯

@frytaa: Aż tak jego (( ͡° ͜ʖ ͡°)) jako aktora nie znam. Ale w tym przypadku bardzo odstaję od pozostałych postaci, które okazują większe emocje

@RoHunter: no co mogę powiedzieć, mnie śmieszy. Tak ja wy się śmiejecie z kościoła czy z PISu
@szymon465: w netflixie zawsze jest po kilka lgbt postaci, a w tym sezonie była tylko jedna, czyli Elliot.
Mogli lepiej rozpisać jego postać, a wygląda na to że osiedli na laurach ze zmianą płci i już mieli #!$%@? na postać, więc powinieneś być zadowolony że potraktowali go po macoszemu, a nie z fanfarami i jakimiś angażującymi wątkami
Czy ja wiem. Też taką postać grał.


@MalaHelenka: Zgadzając się z @szymon465, że gra jak kłoda, to że gra beznadziejnie było głównym przesłaniem mojego wpisu ;) Nie oczekiwałem, że musisz coś odpowiedzieć, zawsze taka czepialska jesteś? ;) (bez urazy)
@weshu No okej, więc jw. - taką postać grał, tragiczną, z trudną przeszłością, no taki scenariusz dostał więc nie wiem co musiałby zagrać, żeby to było przekonywujące. Tak czy siak, no nie zadowoli się wszystkich.

Ps. Oczywiście, że się czepiam, jak coś jest dla mnie nie jasne. To źle? :)
Tak czy siak, no nie zadowoli się wszystkich.


@MalaHelenka: No to wiadomo, takie oceny są zawsze subiektywne i każdy może mieć inne zdanie. Całkowicie to szanuje.

Oczywiście, że się czepiam, jak coś jest dla mnie nie jasne. To źle? :)


Niby nie, ale czasem może być wkurzające na dłuższą metę ( ͡° ͜ʖ ͡°) All good ;)
@weshu: > Niby nie, ale czasem może być wkurzające na dłuższą metę ( ͡° ͜ʖ ͡°) All good ;)

A to z całym szacunkiem, ale to nie mój problem. :) No to teraz lecę z The Boys, świetny serial, polecam.
No to teraz lecę z The Boys, świetny serial, polecam.


@MalaHelenka: Cały obejrzany (do s03e06 na razie) więc na bieżąco jestem. Natomiast jak lubisz klimaty "Losta" to polecam nowy "From".
A też ma milion sezonów?


@MalaHelenka: Dopiero pierwszy wyszedł w tym roku, ale następny już pewny. Jest potencjał. Losta niektóre sezony to padaka, a końcówkę oglądałem tylko żeby skończyć i mnie zawiodła, ale sentyment zostanie na zawsze.