Wpis z mikrobloga

@hiperchimera:

za taką kasę nikt już nie nosi innych przesyłek jak listy zwykłe.

Tzn. że polecone już się zawsze odbiera na poczcie? Czy po prostu informujesz mnie że listonosze to lenie i nie wykonują swojej pracy uczciwie?

Ważne żeby ani nie korzystać z ich usług, albo mieć blisko placówkę pocztową:)

Ale to do mnie przyszło coś listem(nie wiem co), ja nigdy z tego ścierwa nie korzystam, zawsze tylko paczkomat ¯\_(ツ)_/¯
@Ramone:

a masz sprawny domofon i dzwonek? ( ͡º ͜ʖ͡º) Każdy marudzi na listonosza a połowa ludzi ma zepsute dzwonki a druga domofony ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sprawne na pewno, dzwonek sam wymieniałem, a domofon zawsze działa jak Pan kebsa przywozi, więc jeśli nie psuje się akurat wtedy gdy przychodzi listonosz to tej wymówki użyć nie może ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zgrywajac_twardziela: "Tzn. że polecone już się zawsze odbiera na poczcie?"
zwykle tak, niestety.

"Czy po prostu informujesz mnie że listonosze to lenie i nie wykonują swojej pracy uczciwie?"
Pewnie nie wszyscy, ale od jakiegoś czasu żaden z nich swojej krzywej nogi nie postawił na moich schodach, tylko awiza w skrzynce.

"Ale to do mnie przyszło coś listem(nie wiem co)"
No zdarza się, czeka Cię wizyta w placówce. Mamy już takie kuriozum
Ciesz się, że jeszcze chociaż awizo dostajesz... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niedługo nie będzie komu nawet tego roznosić.


@PiersKurczaka: Niedługo? Już tak jest. Ja awizo zwykle nie dostaję w cale, lub ew. raz w miesiącu, już po dacie do kiedy list polecony był do odebrania. Skargi wielokrotnie składane, nic nie dają.

Ostatnio zamówiłem "eINFO: awizo", żeby dostawać SMS. Ale wystarczy, że list jest do kogoś z rodziny,