Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie Rfa wbiłem 55 lvl i jak narazie to taki słaby on jest.Pewnie trzeba kupe exow wydać żeby był mocny co?
#pathofexile
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bubr32: Swoja droga jak mam na aegis aurore i meldinga moge isc w to, czy wiekszy budzet potrzeba? Mam sceptra endgame na rf +2 i fire dmg z fire dot, a slyszalem, ze prawie niesmiertelny jest z aurora.
  • Odpowiedz
@imixiu: nie ma nieśmiertelnych buildów. Nawet transcendance armour stacker może się w---------ć na łeb od one shota. Ale podobno mega tankowny jest i warto. Do tego potrzebne są na pewno clustery i mageblood ale jak już to wpadnie to komfort grania bardzo duży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bubr32: Nie no, wiem ze to na wyrost, ale chodzi mi ze komfort defensywy wzrasta znacznie wzgledem, braku grania z meldingiem i aurora. Z magebloodem kazdy build turbo mocny;d
  • Odpowiedz
@Onaaa20: Jak nie zaczniesz żółtych map jak sam papaj nakazał to nie zagrałeś w poe tak naprawdę. Każdy build jest dobry jeśli wsadzi się w niego tonę exów.
Niestety, ale POE to druga praca jeśli chcesz czerpać przyjemność z gry.
No chyba, że zaczynasz razem ze startem ligi i ponad przeciętnie ogarniasz grę i potrafisz z gówna bat ukręcić i komuś go sellnąć. Poza tym nieważne ile poświęcisz czasu/środków na
  • Odpowiedz