Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: intensywnosc, ile h trzyma zapach, to ze kazda butelka jest tak samo wymieszana itp. Prestiz marki.

Zapach bywa roznie mam teraz np paco rabanne i zapach jest slaby i tego juz nie kupie. Za to one millions srebny podoba mi sie i go uzywam tak jak jpg
@pakujmandzur: ale ja cały czas chce się dowiedzieć jaki to prestiż mają średniej jakości perfumy do których dorabiasz sobie jakieś śmieszne ideologie, przecież wszystkie pozostałe cechy dotyczą wszystkich perfum i tych tanich i tych drogich i tych średnich którymi starasz poprawić sobie samopoczucie xD
@agnis20: bo pewnie z 80% ceny zapachu to marketing, dystrybucja, marże itp itd. Wszystko jest warte tyle ile ktoś kest w stanie za to zapłacić. Poza tym najczęściej mówimy o perfumach topowych Marek i designerow, typu Chanel czy Dior. Różnie dobrze możnaby zapytać dlaczego lasek Diora kosztuje 500euro a torebka 5k euro ¯\(ツ)
@agnis20: Ci dwaj powyżej się kłócą, więc odpowiem co uważam:

Nie są.

Tzn. niektóre są, a inne są za to bardzo tanie. Różne są ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Tak jak z samochodami. Dacia jest supertania ale materiały ma #!$%@? jakości. BMW jest superdrogie ale materiały ma dobrej jakości. Oba auto dowiozą Cię od pkt. A do B. ale w BMW płacisz za te lepsze materiały i osiągi