Wpis z mikrobloga

@zwykly_ktos: wspaniały ale masz robic dymy, bo stypiarzy nikt nie chce. Jako material referencyjny polecam slynny stream Proboszcza i Małysza a takze Rafatusa i Marlenki - material zrodlowy, dobre dymy, bylo glosno. Z takim zapleczem ma szanse sie to udac
@lururururu: to nie jest cos specjalnego, mam dwie twarze, w glebi ultra melancholik, na zewnatrz do obcych ekstrawertyk, poza stefa komfortu, ze tak ujme( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiele razy slyszalem, bym robil streamy, jestem mega empatyczny, otwarty i zainteresowany ludzmi, wiec latwo nawiazuje kontakt, szybko ludzie mi ufaja, chcac sie zakolegowac ze mna, nie zlicze ile razy randomy, ktorych widzialem 1 raz w zyciu, zalili mi sie
@lururururu: Jeden przykład. Byłem sobie z #!$%@? różowym xD jedyny taki związek z #!$%@? u mnie, w sumie przetrwaliśmy tylko 2 czy 3 miesiące xD byliśmy wtedy z półtora miesiąca i chj w ten temat już, nie zanudzam, konkrety.
Poszliśmy do jej znajomych z pracy, same panny, wszyscy w KFC pracują, ja jedyny niebieski i sobie coś tam piję, nudzę się i czas leci. Wpadają nagle goście, dwójka typa, z kfc,
@lururururu: stary, co do takich sytuacji z mateuszkiem, to mialem tyle #!$%@? xD gdzie za darmo randomy mi sypaly itp...

kiedys to bylo, #!$%@? xD teraz jestem stypiarz piwnicowiec, ale zdrowie #!$%@?, zdiagnozowali mi zespol ehlersa danlosa, jestem #!$%@? w opiaty, #!$%@? ten oxykodon codziennie by przezyc i jakos tak tesc spadl, libido praktycznie zerowe i sie stalem piwniczakiem...

ale powoli idzie do przodu z lekarzami, reszta i z checia bym
@lururururu: jade raz do mojej, lato, zagotowany autobus bez klimy, jedziemy z olsztyna do ketrzyna, nagle jakis pajac sie dosiadl i, ze jak wspomnialem, autobus full, to do mnie usiadl i tak jedziemy, mialem troche przykrotka koszulke, ale lubilem ja, BO FORUMOWA, Z FORUMA SLIZG.EU, mielismy tam czasami wlasne ciuszki, jakies zwiazane z amerykanskim rapikiem, mialem tam HAVARD LAW

JUST KIDDIN

wyroslem z niej, ale no lubie, czasami ludzie przez ciuchy
@lururururu: tak konczac, kiedys ja, moja dwojka przyjaciol, w tym wlasnie ten Michal wspollokator z ostatniej historii, jego panna i moja owczesna fwb, poszlismy sobie na Kortowiade bodajze, #!$%@? jakies rc benzoski z tym jednym ziomem, #!$%@? sie, wiec tryb zabijaki znow, w sensie - nie zaczepie sam, ale jak ktos do mnie sie spruje to zabije xDDD

i idziemy sobie do domu juz, Kosciuszki, Olsztyn, noc, ciemno, przed nami idzie
Pobierz
źródło: comment_1656429108e8m8iEIz68rYh1PqTYJqjX.jpg
@zwykly_ktos: xD

@Nowakovsky: pewnie jestem w topce ludzi, jesli chodzi o pisanie w j. polskim, na 10fastfingers potrafie i 150wpm #!$%@? w ojczystym jezyku, a imo poza tym serwisem jestem wiele szybszy, na alcie do znakow specjalnych(polskich) trace w chj czasu, nieprzyzwyczajony
w ultra szybkim pisaniu z koncowkami, dlatego eseje bez ogonkow pisane( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lururururu: #!$%@? kadluba, nie wierzyl, ze community slizgu jest tak zgrane, ze zrobia sobie forum bez #!$%@? admina i... zrobili, slizgawka.eu :) kadlub potem z pokora wolal leona i nowych adminow robili na slg, by to uratowac, ale i tak to nic nie dalo, kazdy zostal na slizgawce i prawdziwe slg umarlo do konca