Wpis z mikrobloga

#bieganie #biegamsobie Czwarty bieg. Tak jak się spodziewałem - o ile bieg nawet tych 10km tempem 5:30/km nie był zbyt trudny, tak dzisiaj było bardzo słabo. Pierwszy kilometr 6min, drugi 4:16. Po 200m drugiego kilometra miałem już problemy z oddychaniem, ale i siłowo szybko poczułem zmęczenie. Na tym będę starał się skupić. Po tych 2km, a w zasadzie intensywnym drugim, miałem na tyle dość, że odpuściłem dakszy bieg nawet truchtem. Mimo wszystko jestem zadowolony z tych 4:16 i z tego, że to juz mój 4 bieg bez dłuzszej przerwy.
Pietruchoowy - #bieganie #biegamsobie Czwarty bieg. Tak jak się spodziewałem - o ile ...

źródło: comment_1656374642gGN3o8MndRcgBTDpk2NQJY.jpg

Pobierz
  • 10
@MerytorycznieNiepoprawny @Pietruchoowy : bardzo dobrze że się ruszył, ale o tym jak biegać napisano już milion książek , nie trzeba wiedzieć wszystkiego ale jakieś podstawy zabierając się za cokolwiek raczej warto. Wielu śmiałków co "ruszyło dupę" skończyło biegać szybko bo zajechali kolana. Nie lepiej zacząć od wolniejszego tempa sprawdzając ile jesteśmy w stanie przebiegnąć zakładając na początek te 30 minut treningu minimum? Chyba że kolega trenuje sprinty. No i dwa może w
@sEB-q Przebiegnę i godzinę bez zatrzymywanja się, ale wiedziałem, że przy szybszym tempie będzie duzo gorzej wydolnościowo i siłowo i chciałem sprawdzić jak bardzo. Park po drugiej stronie ulicy jest w większości nieoświetlony, a ja biegam w nocy. Do tego biegając po asfalcie/chodniku dokładnie widzę na czym za chwilę postawię nogę, a sama powierzchnia jest twardsza i tak mi się wygodniej biega.