Wpis z mikrobloga

Panowie ja powiem krótko bo też już gdzieś ten temat zaczyna mnie męczyć, gdzieś ten temat zaczyna mnie frustrować.. bo znam Czesia 20 lat i muszę powiedzieć że to jaki hejt wylano na tego człowieka w ostatnich dniach, to jak zdyskredytowano ileś lat jego fajnej pracy dla futbolu jest dla mnie przykre. Bo może powiem coś kontrowersyjnego, może powiem coś nie na miejscu ale ja jestem z tego pokolenia które o swoje musiało się bić, musiało walczyć, musiało nie raz gryźć ziemię żeby coś osiągnąć i dla mnie, dla prostego chłopaka z Dębicy w tamtych czasach uścisk dłoni Fryzjera byłby jak nobilitacja (POL: nieee no maaaati..) ale Michał, bo my dzisiaj widzimy faceta po wyroku, któremu różne rzeczy udowodniono i łatwo nam oceniać, ale perspektywa Czesia w tamtym czasie była zupełnie inna. Zobaczył eleganckiego faceta, z kontaktami, szanowanego na mieście, to są rzeczy które młodemu ambitnemu chłopakowi gdzieś tam imponują i my możemy teraz liczyć czy to było 711 połączeń czy 997 połączeń natomiast nie zmienia to faktu że każdy z nas czasem chodzi do fryzjera
#kanalbekowy #kanalsportowy
Pobierz
źródło: comment_1656368826w4kFcsYCIyKWdYwyxxqM7e.jpg
  • 5