Wpis z mikrobloga

Wielu mężczyzn nie dopuszcza do świadomości istnienia żeńskiego przegrwywu. Wynika to z faktu, że nie uznają nas brzydkich kobiet za kobiety lub wcale nie rozumieją różnic między nami. Chciałabym pokazać na czym to polega moim zdaniem.

Żeński przegryw nie polega jedynie na tym, że nie uprawiamy seksu. Tutaj występuje główna różnica między nami. Owszem kobiety mają pod tym względem łatwiej, ale wynika to z tego że dla mężczyzn to czynność czysto fizyczna. Służy im do zaspakajania swoich potrzeb, ale może też być użyta do poniżania kogoś. Znamy przypadki żołnierzy, którzy zgwałcili stare kobiety, 70paroletnie. To pokazuje, że nasze podejście do tego jest kompletnie inne. Kobiety muszą czuć się bezpiecznie, muszą wiedzieć że ktoś ich nie skrzywdzi, nie porzuci w czasie ciąży. Dla mężczyzn nie ma żadnego ryzyka w trakcie seksu. Zaspakajają się jedynie lub poniżają kogoś poprzez seks. Kto może chcieć uprawiać seks z nieatrakcyjną kobietą? Głównie degeneraci, emeryci, osoby niepełnosprawne intelektualnie, w najlepszym przypadku zwyczajny desperat.

W związku z tym, część femcelek jest dziewicami, ale są też takie które seks uprawiały. Co w takim układzie sprawia, że któraś jest femcelką?

To jest brak ze strony mężczyzn zainteresowania nią w romantycznym kontekście. Dlaczego? Ja uważam, że to przez wygląd. Moim zdaniem, większość mężczyzn wobec kobiet przejawiają lookizm. To przez to nie są w stanie zakochać się w brzydkiej kobiecie. Część nawet tego nie ukrywa i otwarcie mówi, że chce kobiety o urodzie mocno powyżej przeciętnej. To jest też główna przyczyna dla której wiele brzydkich kobiet nie ma męskich znajomych, jest lekceważona przez pewne środowiska czy to w szkole czy w pracy. Mogą uprawiać seks z taką kobietą, ale prawdopodobnie nigdy nie zdołają się w niej zakochać. To jest przyczyna nieporozumień. Dla inceli wystarczy, że jakaś kobieta się z nimi prześpi i wychodzi z przegrywu. Kobieta będzie dalej w nim tkwić bo nikt nie uważa jej za kobiecą, godną zostania żoną i matką jego dzieci.

#damskiprzegryw #przegryw
  • 86
No proszę COŚ się zmieniło, a to ci coś nowego ( ͡º ͜ʖ͡º) Rózne definicje słów, zwłaszcza w kwestiach bardzo dynamicznie się rozwijających, ulegają przeobrażeniom, zmianom itd. Kogo obchodzi teraz i jakie to ma znaczenie dzisiaj, jaka definicja przegrywu była na początku i jak powstała?? To jest co najwyżej ciekawostka historyczna, przegryw po prostu wyewulował w kierunku incela i to teraz oznacza. ¯_(ツ)/¯ Przegryw = incel.
że sama autorka tematu używa naprzemiennie przegrywka i femcelka

ale femcelka to nie znaczy incelka? w o wchodzi zarówno incel jak i volcel choćby
ale się nie zmieniło, zmieniło się tylko w opinii części społeczności. Mnie np nie obchodzi jaką definicję sobie wymyśliła część społeczności.


@10129: Z takim podejściem będzie tylko więcej nieporozumień i zamieszania. Tagi na wykopcu takie jak przegryw tworzą bardzo hermetyczne środowisko co trzeba mieć na uwadze i uwzględniać ich "zwyczaje", bo tylko będzie problem z porozumieniem się.

gdzie? chcesz mi powiedzieć, ze nie widziałem tego co widziałem?


@10129: Nie chodzi
Z takim podejściem będzie tylko więcej nieporozumień i zamieszania.

spoko, to niech odadza tag jemu prawowitemu znaczeniu i definicję a sobie stworzą #incele

Tagi na wykopcu takie jak przegryw tworzą bardzo hermetyczne środowisko co trzeba mieć na uwadze i uwzględniać ich "zwyczaje", bo tylko będzie problem z porozumieniem się.


czemu to nie działa w drugą stronę? czemu ci ludzie nie uszanowali panujących zwyczajów jak tu przyszli tylko swoje 'zasady' zaczęli narzucać? bo
czemu to nie działa w drugą stronę? czemu ci ludzie nie uszanowali panujących zwyczajów jak tu przyszli tylko swoje 'zasady' zaczęli narzucać? bo ten tag to i w 2013 istniał.


@10129: Bo tak działa w sumie ewolucja języka? XD Incele nie są jakąś szczególną grupą, która sobie postanowiła coś zmienić specjalnie xD

problem z komunikowaniem się, hmm. biorąc pod uwagę, ze 90% mojej czarnej listy to ludzie z tego tagu to
Ja tam nie wiem o kim mówisz, sam zresztą wielu przegrywów (inclelitowatych ( ͡° ͜ʖ ͡°)) uważam za idiotów xD Ale no nie każdy taki jest


to jak ci się keidyś będzie nudziło przejrzyj aktywność kogoś kto się kłóci i ludzi go plusujących jak jakaś kobieta albo ktoś z zewnątrz przyjdzie gadać, że przegrywom tylko o ruchanie chodzi i to jest cały ich przegrywy. ci ludzie zazwyczaj jednocześnie
dodatkowo jak już się czepiasz ewolucji języka to incel ogólnie jest uważany a seksistę, wiec w tym znaczeniu ich tam nie ma, za seksizm jest wypad.


@10129: Czy twoje rozumowanie świata jest jakieś zero-jedynkowe? Jak ktoś nigdy nie ruchał ale nie jest seksistą to z automatu nie jest incelem, aha XD

praktycznie większość społeczeństwa uważa incela za nieruchającego mizogina-seksistę-radykała więc takie jest znaczenie tego słowa ( ͡~ ͜ʖ ͡
Czy twoje rozumowanie świata jest jakieś zero-jedynkowe? Jak ktoś nigdy nie ruchał ale nie jest seksistą to z automatu nie jest incelem, aha XD


moje? to był przykład.

Mamy jakiś wyraz X wg. definicji którego żeby kogoś można było nazwać X musi spełnić 10 czegoś tam i wg. ciebie jeśli chociaż jedna rzecz nie zostanie spełniona, to z automatu nie jest on X'em


to zależy jak jest definicja napisana, jak jest wymóg
ojej, a zobacz w kwestii kto jest przegrywem a co nie już tak nie jest. nie ma odłamów które inaczej postrzegają przegrywa, ale tu już tak.


@10129: No różnica między incelskim przegrywem z pod tagu a "zwykłym" przegrywem jest dosyć istotna xD I oczywiście są rózne odłamy.

to się odnosiło do pojmowania prawdziwego znaczenia słowa względem tego za co większość społeczeństwa je uważa.


@10129: Jeżeli powiesz osobie z zewnątrz, że
Czarna to najlepsza droga ucieczki od dyskusji w któej nie ma cię nic sensownego do powiedzenia i boi się argumentów przeciwnika


@Pralko-suszarka: przyglądałem się waszej dyskusji, i tak z boku patrząc - nie masz podstaw by tak twierdzić, sorry. Trochę niesprawiedliwie kończysz dyskusję, tym bardziej, że piszesz coś takiego po wystosowaniu przytyku personalnego. 10129 miał sporo sensownych argumentów i na pewno się nie "bał" wejść w polemikę z Twoimi. Jak kogoś
Trochę niesprawiedliwie kończysz dyskusję


@lazik_lesny: Ja kończe? xD Odniosłem się do jego zarzutów a jego jedyna jego obrona, to:

nic co piszesz nie ma znaczenia.


@10129: No sorry, jeśli to jest ARGUMENT w dyskusji to chyba mamy problem ze zrozumieniem jak argumenty działają.

To nie jest ucieczka.


@lazik_lesny: Jeżeli płatek śniegu czuje się dotknięty słowem "tępy", to jak najbardziej jest to ucieczka
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus
Seks to potrzeba fizjologiczna znajdująca się w podstawie piramidy potrzeb Masłowa. Gdyby zastąpić ją inną potrzebą fizjologiczną, np. głodem to wg Ciebie kobieta umiera z głodu jeśli nie stać jej aby codziennie jeść steka z wołowiny Kobe, chociaż ma dostęp do każdego innego rodzaju jedzenia, a mężczyzna umiera z głodu, jeśli nie stać go nawet na paczkę czokoszoków z biedry. Rozumiem, że kobiety uwielbiają czuć się ofiarami w każdej sytuacji, w
@michail_bialkovich:

naru*hałyście w młodości, to Wasze :)


Pisałam o różnicach, ale widzę że nie pojąłeś. Rozumiem, że uganiasz się jedynie za ładnymi i skąd masz obraz kobiet, które mają stado chętnych na nie facetów, gotowych im służyć na zawołanie. W tym rzecz, że my femcelki jesteśmy tymi kobietami, których prawdopodobnie nigdy nie poznałeś bo raz że jesteśmy często brzydkie (przez co nas odrzucasz) to dwa nie mamy znajomych a już z