Wpis z mikrobloga

@Darksed: Mi się wydaje, że tu jest problem w intensywności treningu. Powinien poleciec z jakimś FBW, zrobienie 3 powtórzeń łącznie na jednym treningu to nie jest zbyt ciężkie :/
to jest maraton


@Eagleburger: Dokładnie tak.

Ja to wiem,


@Darksed: Ty tak to dobrze wiesz, że odpadłeś w przedbiegach i zostałeś WRAKIEM.

ale żeby przez 13 miesięcy ciężkich treningów, łechtania sobie ego i wywyższania się nad innymi nie dodać nawet 5kg do półprzysiadu?( ͡° ͜ʖ ͡°)


Przecież jakoś chwile po tym trzasnął mnie covid. W każdym razie ciągle mam 0 kontuzji, ciało nie zużyte :) I
Póki co jesteś zwykłym farmazonem który pisze o tym jak to mądrze trenuje i ile to nie doda na bombie


@Darksed: Huh... to co w takim razie można o tobie napisać?

Gość którego dźwiganie ciężarów przerosło i pomimo ładowania wagonu koksu, jedyne co potrafił zrobić to #!$%@?ć się, zostać WRAKIEM bez wyników i zmienić sport xD A innym teraz brak progresu wytyka. LOL.

Rzeczy które ja piszę są logiczne, jestem naturalem,
@IntruderXXL: Wagon koksu xDDD
To wbijaj szybko bo jako natural już od ponad dwóch lat nie progresujesz xD
Nagły skok ciezarów, a potem brak progresu u "naturala" nie świadczy o bombie?

Już ci wierzę że to covid uciął twój progres na taki czas xDD Jesteś większym wrakiem ode mnie tylko nie mozesz się do tego przyznać. Pewnie pani trener z USA jak się dowiedziała o twoich kontuzjach to cię olała bo