Wpis z mikrobloga

@Eagleburger: Ja to wiem, ale żeby przez 13 miesięcy ciężkich treningów, łechtania sobie ego i wywyższania się nad innymi nie dodać nawet 5kg do półprzysiadu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Darksed: Mi się wydaje, że tu jest problem w intensywności treningu. Powinien poleciec z jakimś FBW, zrobienie 3 powtórzeń łącznie na jednym treningu to nie jest zbyt ciężkie :/
  • Odpowiedz
to jest maraton


@Eagleburger: Dokładnie tak.

Ja to wiem,


@Darksed: Ty tak to dobrze wiesz, że odpadłeś w przedbiegach i zostałeś WRAKIEM.

ale żeby przez 13 miesięcy ciężkich treningów, łechtania sobie ego i wywyższania się nad innymi nie dodać nawet 5kg do półprzysiadu?( ͡° ͜ʖ ͡°)


Przecież jakoś chwile po tym trzasnął mnie covid. W każdym razie ciągle mam 0 kontuzji, ciało nie zużyte :) I
  • Odpowiedz
Dawaj zrobimy ciągi 4x4x65%CM( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: Przepraszam mnie interesuję tylko 1RM, crossfit możesz zostawić dla siebie.

Poza tym nie masz pojęcia jak się trenuje na takim poziomie jako natural, bo nigdy nawet się do takiego poziomu nie zbliżyłeś.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: No to co piszesz o jakimś poziomie jak żadnego nie reprezentujesz? Póki co jesteś zwykłym farmazonem który pisze o tym jak to mądrze trenuje i ile to nie doda na bombie. Nawet nie potrafisz schować ego do kieszeni i trenować ciężko tak jak ci zalecono( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Póki co jesteś zwykłym farmazonem który pisze o tym jak to mądrze trenuje i ile to nie doda na bombie


@Darksed: Huh... to co w takim razie można o tobie napisać?

Gość którego dźwiganie ciężarów przerosło i pomimo ładowania wagonu koksu, jedyne co potrafił zrobić to #!$%@?ć się, zostać WRAKIEM bez wyników i zmienić sport xD A innym teraz brak progresu wytyka. LOL.

Rzeczy które ja piszę są logiczne, jestem naturalem,
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Wagon koksu xDDD
To wbijaj szybko bo jako natural już od ponad dwóch lat nie progresujesz xD
Nagły skok ciezarów, a potem brak progresu u "naturala" nie świadczy o bombie?

Już ci wierzę że to covid uciął twój progres na taki czas xDD Jesteś większym wrakiem ode mnie tylko nie mozesz się do tego przyznać. Pewnie pani trener z USA jak się dowiedziała o twoich kontuzjach to cię olała bo
  • Odpowiedz