Wpis z mikrobloga

@vieniasn: aha, czyli bank przerzucił całe ryzyko na klienta, a klient ma w konsekwencji przerzucić cały wzrost na swojego klienta? Co mnie obchodzi ile kto ma raty kredytu. To nie mój kredyt do jasnej #!$%@?. Od kiedy to wynajmujący ma obowiązek spłacać 100% raty kredytu właściciela? Właściciel nawet za 2000 będzie miał korzyść, bo dorzuci do interesu tylko tysiaka, a kredyt mu się spłaca - na końcu to on ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czlowiekbutelka: Nikt nie mówi To The Moon. Masz największy kryzys gospodarczy od ponad pół wieku, wojnę za rogiem i durna politykę międzynarodowa. Nie wiem czy będą spadki, Ty też nie wiesz. Rownie dobrze możesz rzucać kostką. Aktualnie spadków nie ma i się na nie nie zapowiada.
Jesteś odklejony tak samo, jak naganiacze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ainam102: nie wiem, za ile będą za rok, ale jedno za tyle wynajmuję, drugie sprzedałem Niemcowi, żeby spłacić kredyt na chatę... Także możesz się śmiać, może to też przypadek. W każdym razie ten Niemiec nawet nie myśli o mieszkaniu we Wrocławiu, to tylko lokata, ten sam pośrednik, który się dogadał ze mną, będzie prowadził Niemcowi wynajem.
  • Odpowiedz
@Evilr0kerZ: Biedaki, ciekawy jestem, jaki procent januszowskich mieszkań jest faktycznie odświeżany, o sprzętach nie mówiąc, i co ile dekad ta podróż po najniższej półce w Castoramie się odbywa.
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: Sprawdziłem z ciekawości ogłoszenia z Bydgoszczy i tam w każdym ogłoszeniu jest, że trzeba doliczyć 700 zł lekko do czynszu administracyjnego. Czyli podchodzimy/przekraczamy 2.5 z opłatami :P
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: Sprawdziłem z ciekawości ogłoszenia z Bydgoszczy i tam w każdym ogłoszeniu jest, że trzeba doliczyć 700 zł lekko do czynszu administracyjnego. Czyli podchodzimy/przekraczamy 2.5 z opłatami :P


@FarQ: w którym ogloszeniu 2.5000zl z opłatami? Pierwszy link 1300zl+706zl oplaty a drugi link 1400+503zl.
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: W pierwszym chociażby, mamy czynsz (z podstawowymi opłatami) to mamy 2006 zł, doliczmy do tego prąd (tutaj już zależnie, mi by wyszło 200 zł bo pracuje z domu) + koszta internetu 50 zł to mamy 2256 zł. Czyli nadal ni #!$%@? 2500, coś źle policzyłem wcześniej. My bad xD
  • Odpowiedz
Ale mnie bawi jak wiele osób stwierdza, że to normalne płacić w takim wrocławiu 4k za 50mkw xDDD W Niemczech tyle się płaci za najem 50mkw a zarobki masz 3 razy większe xD
Wcale nie ma problemu z cenami, zupełnie, Polak może zarabiać 5k i płacić na mieszkanie 4k xD
  • Odpowiedz