Wpis z mikrobloga

@rastafari85: Jezu jak mnie to śmieszy te robienie zdjęć, że ktoś bez nóg, na wózku, bez głowy wychodzi na morskie oko a inni JADOM KONIKAMI.


@kodecss: ciebie śmieszy jak ktoś zdjęcia robi a innych śmieszy że ktoś w góry jedzie po to żeby na najprostszy szlak się #!$%@?ć konną taksówką xd
  • Odpowiedz
  • 1
@kodecss

Ludzie myślą, że jak by te KONIKI nie woziły ludzi to by

sobie szczęśliwe hasały po łąkach.

Ta skończyłby na talerzach w karczmach.


One skończą na talerzach w karczmach. Po tym jak zostaną zajechane na trasie i nie będą dawać rady.
  • Odpowiedz
@arcypatelniagrozy: Tak, jest to koń pociągowy i da radę jeśli będą spełnione pewne warunki, takie jak ukształtowanie terenu i odpowiedni ciężar co ciągnięcia. Koń #!$%@? pod górę z przeładowanym wozem, lata teraz są mega upalne i dużo nie trzeba żeby go wykończyć.
  • Odpowiedz
@uriel_ck: piszesz, że były to zrozumiałem, że wiesz. Mam tę odpowiedź rozumieć jako "nie wiem" w formie pasywnej agresji?


@patatier masz te odpowiedź rozumieć jako "nie wiem ile dokładnie było takich przypadków, ale wiem, że były".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uriel_ck: a no to ja też wiem, że były tylko sam fakt ich wystąpienia niewiele mówi skoro nie znamy skali. Tym bardziej, że tutaj jest szarpanka wielu środowisk i przykładowo TPN potrafi zaniechać karania fiakrow, którzy łamali regulamin a Viva! wywierać naciski na swojego eksperta weterynaryjnego by nagłaśniał złe wyniki badań a na temat dobrych milczał.

Jakoś niezbyt wierzę żadnej że stron.
  • Odpowiedz
@rastafari85: > Lepiej dla tego konia gdyby był zjedzony, niż katowany do końca życia.

Jak Ty mnie chłopaku rozumiesz! Właśnie dlatego powinno być prawo do eutanazji. Mogą być nawet takie budki samoobsługowe jak w Futuramie
  • Odpowiedz