Wpis z mikrobloga

@rastafari85: Jezu jak mnie to śmieszy te robienie zdjęć, że ktoś bez nóg, na wózku, bez głowy wychodzi na morskie oko a inni JADOM KONIKAMI.

Na tym żałosnym tatromaniaku co chwile o to awantury bo "grubasy" jeżdżą koniami.
Sam wychodzę na morskie ale w dupie mam czy ktoś jedzie dorożką.

Ludzie myślą, że jak by te KONIKI nie woziły ludzi to by sobie szczęśliwe hasały po łąkach.
Ta skończyłby na talerzach
  • Odpowiedz
@rastafari85: te końskie taksówki to największe przekleństwo zakopca. Męczenie zwierząt, stwarzanie zagrożenia i paskudny smród.
Ale za to drogie i niezbyt wygodne.
  • Odpowiedz
Sam wychodzę na morskie ale w dupie mam czy ktoś jedzie dorożką.


@kodecss: Wow, ale masz silną psychikę. Wierz lub nie, ale nie wszyscy żyją bezrefleksyjnie jak ty i niektórym takie rzeczy przeszkadzają. Co do skończenia na talerzach, i tak te konie przecież kiedyś umrą, więc w ich przypadku lepsza będzie szybka śmierć kończąc na talerzu, niż katowanie latami.
  • Odpowiedz
@romek898: Sorry człowiek jest wyżej niż koń, to koń służy człowiekowi. Taka jego rola, tylko nie pitol o cywilizowanym świecie bo widzisz jak cywilizacja zachowuje się gdzie indziej.

#!$%@? gdzieś w indiach małe dzieci kopią jakąś glinę, żeby mieć za co jeść, co chwila w tych kopalniach ginie ich siostra i brat i każdy ma o to #!$%@?.

Ale koniki na Podhalu są katowane to wielki kwik.
  • Odpowiedz
Sorry człowiek jest wyżej niż koń, to koń służy człowiekowi. Taka jego rola


@kodecss: no tak, a biały czlowiek jest wyżej od murzyna, dlatego murzyni byli łapani w siatki, upadlani, kaleczeni i zabijani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gościu, serio nie widzisz różnicy między korzystaniem ze zwierzęcia a jego katowaniem?
  • Odpowiedz
@rastafari85: uważam, że wykorzystywanie zwierząt do pracy powinno być w dzisiejszych czasach permanentnie zabronione. Nie wiem jaka praca zwierząt jest dziś nie do zastąpienia, chyba tylko psy pasterskie, policyjne i przewodnicy, ale to nie jest praca do skraju wyczerpania.
  • Odpowiedz
@F_Ogot: Gdyby konie były odpowiednio dobrane, i waga zaprzęgu także, nie byłoby to dla nich wielkim wyzwaniem.

O moich potyczkach z TPN w tej sprawie już nawet mi sie nie chce pisac, bo przykro się robi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@rastafari85: tamtędy od dawna powinny jeździć elektryczne autobusy

Konie mogą se siedzieć w agroturystyce albo jako pomocnicy w hipoterapii. Z koniem nie ma tak, że albo wozisz grubasów BRYCZKOM albo lecisz na salami xD
  • Odpowiedz