Wpis z mikrobloga

@ogrin8080: o to to, 8km asfaltu przez las a wielcy taternicy kwiczą że trzeba z buta bo inaczej się nie liczy xD. Cały problem sprowdza się do tego że z tej góralskiej cepelii leci lepszy hajs niż byłby z busików. Jak ktoś chce ciekawą trasę do przejścia to są setki fajniejszych tras niż to gunwo.
  • Odpowiedz
@romek898: Sorry człowiek jest wyżej niż koń, to koń służy człowiekowi. Taka jego rola, tylko nie pitol o cywilizowanym świecie bo widzisz jak cywilizacja zachowuje się gdzie indziej.


#!$%@? gdzieś w indiach małe dzieci kopią jakąś glinę, żeby mieć za co jeść, co chwila w tych kopalniach ginie ich siostra i brat i każdy ma o to #!$%@?.

Ale koniki na Podhalu są katowane to wielki kwik.

@kodecss te dzieci kopia
  • Odpowiedz
a ja tam nie mam nic przeciwko jak jakiś niepełnosprawny czy stara babcia sobie pojedzie - byleby dbali o te konie jak należy, a młodzi cóż... Mi by było wstyd xd
  • Odpowiedz
@rastafari85: Osobiście nie wtrącam się czy ktoś chce wejść/zejść czy wjechać/zjechać z Morskiego Oka, ale zamiast koni już dawno powinny być Melexy. Pomalować je na jakiś oscypek i nikt nie będzie narzekał, że nie pasują do krajobrazu. ;)
  • Odpowiedz
@uriel_ck: pomijając już, że lepiej tam iść niż wieźć dupe za kasę to kto i na jakiej podstawie twierdzi, że te konie są męczone?


@patatier były sytuację, że konie padały podczas wjazdu na morskie oko. Człowiek się zmęczy wchodząc tam, myślisz, że koń się nie męczy ciągnąć pod górę przez kilka kilometrów tuzin ludzi? Część górali z całą pewnością dba o swoje konie, ale wierzysz w to, że każdy z nich
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rastafari85: Jezu jak mnie to śmieszy te robienie zdjęć, że ktoś bez nóg, na wózku, bez głowy wychodzi na morskie oko a inni JADOM KONIKAMI.


Na tym żałosnym tatromaniaku co chwile o to awantury bo "grubasy" jeżdżą koniami.

Sam wychodzę na morskie ale w dupie mam czy ktoś jedzie dorożką.


Ludzie myślą, że jak by te KONIKI nie woziły ludzi to by sobie szczęśliwe hasały po łąkach.

Ta skończyłby na talerzach
  • Odpowiedz