Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ktoś wie może jak przejść z #njumobile w abonamencie do #orange na kartę? Dodatkowe utrudnienie - na moim koncie w nju są dwa numery i chciałbym oba przenieść na osobne taryfy na kartę.
No i przy okazji - jak "wymaxować" te wszystkie bonusy, żeby mieć jak najwięcej pakietów internetu na koncie?
#telefony
  • 5
@harner: aby przejść z nju abonament do Orange na kartę, w pierwszej kolejności przenieś swoje numery do nju na kartę. Zlecenie takie złożysz kontaktując się z BOK nju lub przez swoje konto nju mobile. W nju na kartę do Orange na kartę przejdziesz wysyłając zlecenie SMS-em FREE pod nr 601.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olavolav: 39GB na dwie osoby to trochę mało jednak, a ciągle dokupywanie pakietów 9gb/9 zł prowadzi do tego, że bardziej się opłaca właśnie przejść gdzieś gdzie dają więcej neta
@OrangeEkspert: a ja dopytam, jak wygląda przejście z abonamentu Virgin Mobile do Orange na kartę? Dodatkowo chciałbym dopytać o ofertę na 365 dni za 360 zł, z tego co rozumiem to w tej kwocie jest 2 TB internetu, 50 GB w roamingu oraz nielimitowane sms/mmsy/połączenia? I kolejne pytanie czy oferta na 365 dni za 300 zł dalej jest dostępna? Z tego co kojarzę to jest ona tańsza o 60 zł, ponieważ
@OrangeEkspert jeśli dobrze wszystko zrozumiałem to oferta powinna wyglądać następująco:

2048 GB, przy aktywacji pakietu z poziomu Mój Orange, nielimitowane smsy/mmsy/połączenia oraz 50,11 GB internetu roamingu w strefie 1.

Potem można aktywować do 31.08 Orange wakacje i w zamian dostajemy 300 GB + 100 GB przy aktywacji z poziomu Mój Orange, co przyznawane jest w transzach miesięcznych czyli 33,33 GB miesięcznie przez okres roku.

Dodatkowo dostajemy 100 GB z uwagi na to,