Wpis z mikrobloga

Ogólnie to co Xayoo powiedział o Rafonie to prawda. Przecież typ od paru lat jest totalnym stypiarzem którego mało kto ogląda do tego jest tak bardzo bezpłciowy, że nawet pojawianie się u innych na kanałach nie przynosi efektu. Ten kto mu walkę dał to trochę jak z tym lukasTV czy yoczokiem na HL, odkopywanie upadłych kanałów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze bana na mordę ma XD
#famemma
  • 17
@DEATHSTROKEBACK: stary uważasz, że to przypadek, że rafonix po swojej przemianie nie miał 1 k widzów na streamie, a xayo 20 k ? można mu teraz dużo zarzucić ale poziom dowcipu i inteligencji jest o niebo wyższy od rafona
@mewten: jak nie miał XDDD.
Jak on stremował wtedy jeszcze na YT miał po 10k widzów na ruletce czy GTA.

Potem na FB też było około 5k w prime, jak na FB to dużo.

Na TTV na powrocie było chyba 2-3k w prime, potem na GTA też było 3k wiele razy czy na budowie studia po 5k
IRL u isamu 6k

Rozumiem że niektórzy go nie lubią, bo ogarnął się i
@mewten: no gość jest mega wyhajpowny... A przez bez 15-17 Latków uważny za BOGA. Chociaż nic wyjątkowego nie robi, #!$%@? w LOL. Czy ogląda TikToki mega kreatywny strimer.

Nwm jakbyś porównał Rafona do Multiego czy Parias gdzie jest mega luźna atmosfera i Vibe.

Ale nie do XI.
@Error100030: ale ja mówię swoje zdanie, nie widziałem żeby po powrocie miał na ttv miał 3k, wtedy jak był patusem jego streamy mi się podobały, a teraz nie, bo są nudne i mówi to masa osób, no zmienił swoje życie po zamiast po prostu chlać, nagrywał to, i było to dosyć ciekawe, teraz nie jest, więc, co mam mówić, a mówienie, że siedzę cały dzień na dupie, choć mnie nie znasz,
@Error100030: ja oglądam częściej multiego od xi, ale takie manipulowanie i mówienie ale kreatywny streamer gra w lola i tik toki jest bez sensu, bo oni wszyscy robią to samo, ale chodzi o ich wkład, jaki mają humor, a rafon jest średni w tym i to się przekłada na wyświetlenia, przecież multi powstał dzięki dobremu humorowi, a nie temu co nageywa
@Adiog: no ty #!$%@? FB miał po 1-5k na Strefa RP czy coś takiego na serwerze w GTA.. Wtedy takie mega bekowe RP robił. Resztą wtedy Boxdel do niego się przykleił..
Potem mu spadło, ale jak każdemu #!$%@? na fB nawet Paris miał 500 widzów idioto.

Ma TTV też miał 1-3k na GTA, Tik Tokach czy poniżej na Euro Traktach.

Resztą na TTV w RP to i Japczan z nim grał
@mewten: To jest takie #!$%@?, bo za pewne nie widziałeś żadnego strimka jego na TTV..
Albo dwa czy trzy jak grał w tibie.

Problem Rafona jest taki że on ma presje i patrzy na liczby, nie chumoru jak to mówisz.

No i on też miał problem z depresją, ciężko być uśmiechniętym z tą poważną chorobą.

Prawda jest taka, że gdyby Rafon nie miał bana na YT
Nagrywał by filmy, to byłby
@Error100030: Co ty tak bronisz mocno tego rafonixa?
1. Humor przez samo H
2. "Problem Rafona jest taki że on ma presje i patrzy na liczby" Może cię zaskoczę, ale tak każdy ma kto jest rozpoznawalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. "No i on też miał problem z depresją, ciężko być uśmiechniętym z tą poważną chorobą" Co mnie to obchodzi?
4. "Prawda jest taka, że gdyby Rafon