Wpis z mikrobloga

@szymal22: No nwm, może to że są kolegami, spędzają razem codziennie czas (wirtualnie), tyrał na jego streamach robiąc jakiś kontent (nie mówię czy lepszy czy gorszy), a w momencie gdy Holak zachorował na IZW, był zamknięty i odosobniony, popadł w depresję to #!$%@? nawet nie raczył odebrać telefonu, żeby pogadać? A teraz Majkut mówi że dla niego ta relacja nie istnieje od kilku miesięcy. XAYOO INDUSTRIES TO RODZINA
@WujekDoggi: no jak xayo widziało się raz na miesiąc i nie był jakiś ultra #!$%@? to się dziwie, po japczanie od początku czegoś takiego się spodziewałem, z resztą wykop też, i dużo ludzi pisało, że jest mega śliski prywatnie(imo zawodowo też jest #!$%@?)
@OjciecMateusz: bronie swoich idoli tftf jestem zjebem masz racje, szkoda ze tak plytko myslisz i nie potrafisz przenaalizowac sytuacji piwniczaku, wystarczy wejsc na twoj profil i widac ze jestes zakompleksionym, pelnym toksycznosci grubasem grajacym w lola i popijajacym smutki cola za pieniadze rodzicow
@Bragzii: moze mieli inne spojrzenie na ta relacje xD zauwaz ze xayoo zachowuje sie w #!$%@? alternatywnie, moze ma takie spojrzenie jak ja, ze po 1 dniu jak kogos nie ma to za nim nie teski, tylko dla niego to normalnie. Ja jak chodzilem do szkoly do nigdy nie utrzymywalem relacji z ludzmi po szkole, a pozniej jak zmienialismy szkoly to te relacje same umieraly.