Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowa here. Jestem w dziwnej sytuacji i nie wiem czy brnąć w to dalej czy odpuścić. Przyjaźnie się z #niebieskipasek jakieś 3 lata, nigdy nic między nami nie było, równa stopa przyjacielska, dużo rozmów, wspólnych wypadów. Od pewnego dłuższego czasu czuję, że chciałabym coś więcej, lecz wyczuwam "mur" z drugiej strony. Coraz bardziej boli mnie słuchanie o jego podrywach, problemach miłosnych, czuję się coraz bardziej zazdrosna o niego chociaż wiem, że nie mam prawa bo jesteśmy tylko przyjaciółmi. Staram się mu dawać delikatne sygnały, sugerować coś, prowadzić w tą stronę rozmowy ale mam wrażenie, że albo tego nie widzi, albo nie dopuszcza tego do siebie. Nie wiem czy po prostu powiedzieć mu o wszystkim i ewentualnie stracić kogoś bliskiego, czy czekać aż może kiedyś coś zrozumie i wydarzy się coś między nami, czy po prostu powoli usuwać się w cień. Napiszcie proszę czy byliście w takiej sytuacji i co z tego wynikło :(
#zwiazki #podrywajzwykopem #zalesie ♯przegryw #rozowypasek

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b83b427d7b7b0f521fec73
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
BiałkowaDziewczyna: Zdradzę Ci sekret: jeśli podobasz się drugiej osobie, to da Ci znać w każdy możliwy sposób. Nawet jeśli jest nieśmiała, to będzie w miarę swoich możliwości próbować dać jasny sygnał. Przyjaciel o którym piszesz, nie jest Tobą zainteresowany. Tyle i aż tyle.
Owszem, możesz się odkryć, ale chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że wchodząc na ring możesz dostać? Nie płacz potem, gdy on nie odwzajemni tego i dostaniesz przysłowiowego
@AnonimoweMirkoWyznania: Widzi widzi, tylko nie jest tobą zainteresowany. W obecnej sytuacji jesteś trochę na straconej pozycji, a stawiając kawę na ławę możesz stracić przyjaciela.

Zacznij opowiadać mu o swoich randkach i problemach miłosnych, tylko przekonująco i przestań dawać mu sygnały że chcesz coś więcej, jak coś do ciebie czuje to może go ruszy, ale ma to wyjść od niego. Najlepiej jakbyś faktycznie poszła na parę randek.