Wpis z mikrobloga

No co by tu powiedzieć wielki król twitcha który musi podgryzać i atakować ludzi którym zaczyna się powodzić bo jeszcze go przebiją. Pamiętam jak wbijał szpilki w Gucia/Arquela/Overpowa, że dinozaury kończą się itp. gdzie w tamtym czasie Arquel miał najwięcej widzów. Później XN który zaczął kręcić #!$%@? liczby i wprowadził świeżość w tamtym czasie na twitch jak słyszymy od holaka musieli na każdym kroku mu #!$%@?ć dyskretydować bo im liczby podbierał. Pewnie strasznie go gryzie i boli, że Multi i ta jego ekipa której osobiście nie trawię odnosi sukcesy i coraz bardziej im popularność rośnie.
XI nie ma pewnie gdzie zaatakować albo podgryzać bo oni weszli na twitcha też z swoim fan base na początku.
Zaraz mnie zajedzie fan base XI dzieciaczków, że tak nie jest, ale spoko kiedyś wyrośniecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xayoo #twitch
  • 10
@kamil-talaga-18: nie no, #!$%@?, nie zachowujmy się jakbyśmy mieli 15 lat i nie byli świadomi świata. Twitch to showbiznes. Showbiznes to biznes, a biznes to biznes. Pokażcie mi gdzie w biznesie wszyscy są wobec siebie fair, nie podkopują sobie dołków i nie #!$%@?ą konkurencji. To że na twitchu panuje "przyjacielska" otoczka nie znaczy ze nie jest to biznes, zarobki i kalkulacje. Największe firmy świata #!$%@?ą po cichu konkurencje a tu ktoś
@ezezez: z jednej strony nie dziwi mnie ja oglądam na twitchu głównie Gucia i Slayproxa. Nigdy nie słyszałem, żeby atakowali innych strimerów wręcz przeciwnie do nikogo nie #!$%@? i jak widać nie muszą #!$%@?ć w ludzi by ich niszczyć by kręcić liczby które im odpowiadają. Nie trzeba być szmatą ludzką by strimować i zarabiać. Ego ma za bardzo #!$%@? kręci się na jakiegoś króla tej platformy to każde zagrożenie musi podgryzać
Nigdy nie słyszałem, żeby atakowali innych strimerów wręcz przeciwnie do nikogo nie #!$%@? i jak widać nie muszą #!$%@?ć w ludzi by ich niszczyć by kręcić liczby które im odpowiadają.


@kamil-talaga-18: ale jakby byli już trochę więksi i poczuli większy hajs i fejm to mogłoby im się to zmienić. Zwłaszcza jakby to zaczęli tracić na rzecz kogoś innego.