Wpis z mikrobloga

Gość umoczony po same uszy w korupcji, w procederze który zrujnował polską piłkę i który w znacznym stopniu przyczynił się, że wylecieliśmy na peryferia futbolu na kilkadziesiąt lat został selekcjonerem kadry narodowej. Został twarzą polskiego futbolu już w podobno odnowionej rzeczywistości. Nie chce odpowiadać na pytania, straszy dziennikarzy sądem i nie daje szansy kibicom, żeby uwierzyli w jego niewinność. Tymczasem widzę wysyp komentarzy na wykopie i TT, że po co denerwować trenera, że mundial zaraz, że trzeba było o tym myśleć wcześniej albo że inni też brali w łapę. Taki mamy klimat. No nie jestem w stanie zrozumieć tych ludzi.

Ja jestem z pokolenia, które przez dwadzieścia lat musiało oglądać jak nasza reprezentacja kopie się po czołach, a polskie kluby dostawały wpierdziel w każdym możliwym zakątku Europy. Musiałem znosić, że przez sprzedawczyków i zwykłych bandytów zniszczono w Polsce pasję życia wielu ludzi. Dlatego jak teraz czytam, że grubas który brał czynny udział w korupcji albo chociaż o niej wiedział albo utrzymywał bliskie, wręcz przyjacielskie (a wiele wskazuje że również służbowe) relacje z głównym organizatorem tego procederu musi mieć spokój, żeby opracować super hiper zajebisty plan na mundial i nie wolno mu zadawać trudnych pytań to mnie krew zalewa. Powinien zostać wywieziony na taczkach, najlepiej razem z Kuleszą.

#pilkanozna #reprezentacja #kanalsportowy
Emcis8 - Gość umoczony po same uszy w korupcji, w procederze który zrujnował polską p...

źródło: comment_1656246807fIYa4Wa80OqGf8HddENMs7.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Emcis8 u nas większość "specjalistów" od wszystkiego pamięta miesiąc wstecz. Mógłby taki Kaczyński czy Tusk wyjść na ulicę, #!$%@? kogoś nożem, potem nasrać na jego ciało, a po jakims czasie od sporej części społeczeństwa i tak usłyszysz "po co rozdrapywać rany?". Bieda broni elit, bieda intelektualna i bieda finansowa, broni tych którzy robią wszystko, żeby społeczeństwo było głupie i biedne.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon:

no umiesz odpowiedzieć na to? Bierzemy nowego selekcjonera, czy co i tak mu już włos z głowy nie spadnie bo sprawa się przedawniła


O czym ty mówisz, jaka sprawa się przedawniła? Gość nie ma moralnego prawa do prowadzenia kadry. To ma być zaszczyt i żeby zająć to stanowisko powinno się mieć oprócz dobrego warsztatu nieposzkalowaną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emcis8:

Gość nie ma moralnego prawa do prowadzenia kadry. To ma być zaszczyt i żeby zająć to stanowisko powinno się mieć oprócz dobrego warsztatu nieposzkalowaną opinie.


Jakiego moralnego prawa, jaki zaszczyt, mnie jako kibica obchodzi wynik kadry, a nie takie nic nie wnoszące #!$%@?

Typa nawet za nic nie skazano, więc o czym w ogóle jest ta cała sprawa
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Skoro pojęcie moralności jest ci obce to już nie mój problem. Ja kadrze będę kibicował, ale grubas nie powinien być trenerem kadry i źle się tym czuje, że nim jest. Zresztą sportowo też się nie broni, bo wystarczyło obejrzeć te 6 meczów żeby wyciągnąć wniosek, że nic z tego nie będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emcis8: czyli co, zmieniamy trenera przed mundialem? Na kogo, Probierza czy może weźmiemy znowu Siwego Bajeranta? xD

Nawiasem mówiąc ja grubemu wierzę, Jadczak to taki farazoniarz męczydupa, zbierający poklask u januszy
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon:

czyli co, zmieniamy trenera przed mundialem? Na kogo, Probierza czy może weźmiemy znowu Siwego Bajeranta? xD


To już jest inny temat. Tak czy siak z mundialu będzie dupa. Nie ma co się oszukiwać, nieważne czy CM zostanie czy zastąpi go
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emcis8:

januszem to ty jesteś pisząc takie pierdoły. Powiedz proszę jeszcze, że jesteś za wisełka i że Szymon farmazoniarz zniszczył wasz dobrze prosperujący i zarządzany przez dobrych chłopaków klub


Oj mocno pudło bo tak się składa że jestem za Cracovią ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Emcis8

Znasz takie pojęcie jak moralność? Sram na to czy wyjdzie z grupy na mundialu, czy zdobędzie medal. Drużynie będę kibicował, ale on tak czy siak nie powinien być trenerem kadry. Zresztą gówno będzie na mistrzostwach, bo widziałem już 6 meczów i wystarczy żeby określić w jaki sposób zagramy i co z tego będzie

Moralność w piłce nożnej...człowieku o czym Ty mówisz. To jest biznes, wszyscy chcą robić kasę na tym,
  • Odpowiedz