Wpis z mikrobloga

Gość umoczony po same uszy w korupcji, w procederze który zrujnował polską piłkę i który w znacznym stopniu przyczynił się, że wylecieliśmy na peryferia futbolu na kilkadziesiąt lat został selekcjonerem kadry narodowej. Został twarzą polskiego futbolu już w podobno odnowionej rzeczywistości. Nie chce odpowiadać na pytania, straszy dziennikarzy sądem i nie daje szansy kibicom, żeby uwierzyli w jego niewinność. Tymczasem widzę wysyp komentarzy na wykopie i TT, że po co denerwować trenera, że mundial zaraz, że trzeba było o tym myśleć wcześniej albo że inni też brali w łapę. Taki mamy klimat. No nie jestem w stanie zrozumieć tych ludzi.

Ja jestem z pokolenia, które przez dwadzieścia lat musiało oglądać jak nasza reprezentacja kopie się po czołach, a polskie kluby dostawały wpierdziel w każdym możliwym zakątku Europy. Musiałem znosić, że przez sprzedawczyków i zwykłych bandytów zniszczono w Polsce pasję życia wielu ludzi. Dlatego jak teraz czytam, że grubas który brał czynny udział w korupcji albo chociaż o niej wiedział albo utrzymywał bliskie, wręcz przyjacielskie (a wiele wskazuje że również służbowe) relacje z głównym organizatorem tego procederu musi mieć spokój, żeby opracować super hiper zajebisty plan na mundial i nie wolno mu zadawać trudnych pytań to mnie krew zalewa. Powinien zostać wywieziony na taczkach, najlepiej razem z Kuleszą.

#pilkanozna #reprezentacja #kanalsportowy
Emcis8 - Gość umoczony po same uszy w korupcji, w procederze który zrujnował polską p...

źródło: comment_1656246807fIYa4Wa80OqGf8HddENMs7.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
a polskie kluby dostawały wpierdziel w każdym możliwym zakątku Europy


@Emcis8: tu się nie do końca zgodzę. Nasze topowe kluby lat 90, Legia i Widzew, potrafiły wtedy grać w LM i nawiązywać walkę. Legia przecież awansowała nawet do ćwierćfinału, gdzie nawet pierwszy mecz zakończył się bezbrakowym remisem. W ćwierćfinale LM!! W nędznej lidze nie miały sobie równych. Przykładowo Widzew w sezonie 95 przegrał 0 meczy! Który klub w dzisiejszych czasach
  • Odpowiedz
Ale jesteście #!$%@?. Czego się spodziewaliście po organizacji w której wszyscy są umoczeni lub wiedzieli że ich koledzy to robią, ale przymykali na to oko? PZPN to jest betonowy bunkier, który tylko trochę odmienił Boniek, bo widział jak to się robi we Włoszech. Stwierdzam jedno, po owocach jego pracy będziemy mogli go oceniać. Jeśli koncertowo #!$%@? mundial i będziemy grali totalny piach, wtedy mamy obowiązek ganiać go za przeszłość, że jest gruby
  • Odpowiedz
@Emcis8: No dobra ale w sumie nie wiem czego oczekujemy (?) Argument, że trzeba było myśleć o tym wcześniej jest dość trafiony. Bardziej bym się sprul w kierunku PZPN. CM711 dostał reprezentacje? Dostał. Wywalczył MS2022? Wywalczył. Zbudował zaufanie wśród zawodników? Podobno tak. 5 miesięcy przed mundialem teraz chcecie go #!$%@?? To będzie tak: a) wyjdziemy z grupy i ludzie będą zadowoleni b) nie wyjdziemy i będzie chryja ze CM711 został
  • Odpowiedz
@typiczna_autentykacja:

tu się nie do końca zgodzę. Nasze topowe kluby lat 90, Legia i Widzew, potrafiły wtedy grać w LM i nawiązywać walkę.


To było wcześniej niż wskazane przeze mnie dwadzieścia lat świadomego oglądania piłki. Poza tym weź pod uwagę, że wtedy na potęgę piłkarze nie wyjeżdżali z ligi jak teraz, Legia i Widzew grały w LM, mieliśmy pokolenie medalistów z Barcelony, a wszystko zostało rozpieprzone (żaden turniej w latach 90) między innymi przez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
umoczony po same uszy w korupcji, w procederze który zrujnował polską piłkę i który w znacznym stopniu przyczynił się, że wylecieliśmy na peryferia futbolu na kilkadziesiąt lat


@Emcis8: #!$%@? co? XD Jaki to ma zwiazek z kopaniem sie po czolach? Polska pilka byla biedna, #!$%@? i tyle. We Wloszech tez byla korupcja i co, nie mieli sukcesów? xD
  • Odpowiedz
at musiało oglądać


@Emcis8: Kibice są jak gimboateiści - cisnąc bekę z księrzy/piłkarzy narzekac, wyśmiewać, ale jak przychodzi Wielka Uroczystość to wbić sie w najlepszy garnitur i "nasi dobrodzieje, nasi czępioni!"
  • Odpowiedz
@Emcis8: polska piłka lat 90. - piłkarze i trener czekają po kilka miesięcy na wypłatę zaległych pensji, nie opłącone skłądki ZUS, nie ma kasy na wymianę krzesełek (masa stadionów ma miejsca stojące), nie ma kasy na odżywki i odnowę biologiczną itd. itp.
Trzeba kupić mecz? Panie sędziuniuniu tutaj w walizeczce cała sumka, tak jak się umawialiśmy, co do grosza.
  • Odpowiedz
Ja jestem z pokolenia, które przez dwadzieścia lat musiało oglądać jak nasza reprezentacja kopie się po czołach, a polskie kluby dostawały wpierdziel w każdym możliwym zakątku Europy. Musiałem znosić, że przez sprzedawczyków i zwykłych bandytów zniszczono w Polsce pasję życia wielu ludzi. Dlatego jak teraz czytam, że grubas który brał czynny udział w korupcji albo chociaż o niej wiedział albo utrzymywał bliskie, wręcz przyjacielskie (a wiele wskazuje że również służbowe) relacje z
  • Odpowiedz