Wpis z mikrobloga

Rick & Morty - totalny bezbek i nuda
Sex Education - akurat zacząłem, po pierwszym odcinku stwierdzam, że zapowiada się nuda, bezbecja i masa #!$%@?ących postaci
Altered Carbon - odpadłem po pierwszym odcinku, ale nie lubię sf, więc moja wina
Brooklyn 99 - totalny bezbek znowu
The Office - nie jest totalnie złe, miewa momenty, ale ogólnie po dwóch sezonach stwierdzam w dużej części bezbek i mega się na tym serialu zawiodłem
Widocznie nie zrozumiałeś tego filmu.


@Norbercikk: Za każdym razem, kiedy jakiś film się komuś nie podoba z różnych powodów..

NIE ZROZUMIAŁEŚ!!! TO TRZEBA NA SPOKOJNIE FILM JEST TYLKO DLA DOJRZAŁYCH I INTELIGENTNYCH ODBIORCÓW WIDOCZNIE TWOJE IQ NIE POZWALA CI ZROZUMIEĆ TEGO ARCYDZIEŁA KINEMATOGRAFII!!1


Nie chodzi o Podziemny Krąg, bo film to 10/10, ale ogólnie o podejście ludzi, którzy nie potrafią przyjąć do wiadomości, że komuś coś się może najzwyczajniej w świecie
Jejku jejku, ale ciężko wam się wpasować w gusta, prawdziwi koneserzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) to może powiecie co tak bardzo wam się spodobało jeśli Breaking Bad, Gra o Tron, Rodzina Soprano, The Office są przereklamowane.

Jak dla mnie każdy serial ma swoje grono, musisz spełniać podstawowe czynniki jak to w którym momencie się dorastało, jakie miałeś wzorce, zainteresowania, itp. ale nazwać coś przereklamowanym jeśli jest światowym hitem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Lujaszek: nie jest taki zły, ale też nie jest to żadne arcydzieło. Ot taki serialik o dzieciakach i nastolatakach, z motywami nadprzyrodzonymi. Na plus na pewno scenografia, kostiumy, muzyka. Jak lubisz klimat lat 80 to się przyjemnie ogląda. Obsada też ok, dzieciaki dają radę (zwłaszcza w pierwszym sezonie).

Najlepiej sobie zobacz pierwsze dwa odcinki i albo Ci się spodoba, albo nie. A jeśli Ci się spodobają to reszta też. Nie ma