Wpis z mikrobloga

@J_A_N: zastanawiam się po co Tobie licencja dla osoby fizycznej. Jeżeli projektujesz hobbystycznie to masz Solidworks for makers za 9.99 usd miesięcznie, jak na tym zarabiasz to najsensowniejszą opcją jest licencja nawet na JDG.

Jeżeli korzystasz z pirata do nauki to specjalnie bym się tym nie przejmował - firmy mają to wkalkulowane w strategię sprzedaży bo wiedzą, że koniec-końców firma zarabiająca na SW i tak musi mieć licencjonowana wersję a dopuszczając
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No właśnie pirata nigdzie znaleźć nie mogę

@J_A_N: lol, a thepiratebay sprawdziłeś chociaż?


@StaraSzopa: zatokę omijałbym z daleka jak chcesz mieć swoje dane u siebie, a nie zdecentralizowane po sieci XD

Na r/piracy jest megathread z w miarę sprawdzonymi źródłami
@bn1776: Dzięki za ostrzeżenie, raczej cięki jestem w poszukiwaniach na serwisach typu piratebay.
Przeglądałem r/piracy - ciężko mi cokolwiek tam znaleźć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StaraSzopa: na podstawie tego wątku na reddicie też się tego dowiedziałem, że zatoka bardzo straciła na jakości bo pojawiło się tak wiele niesprawdzonych źródeł. Kiedyś byli użytkownicy VIP, albo jacyś sprawdzeni wrzucający, teraz podobno pojawiło się sporo marnej jakości z nie wiadomo czym w plikach, plus sama stronka też wielokrotnie była zrzucana i powstało wiele dziwnych stronek z dziwnymi rozszerzeniami jak proxy-bay które już szczególnie warto omijać. Pobierając z tamtych linków