Wpis z mikrobloga

@pastibox
@mickpl
Jakiś czas temu wystawiłem mieszkanie za 100% ceny. Wgl nie szło nikt się nie odzywał. Zmniejszyłem na 90% to ludzie zaczeli oglądać ale też zaczeli się targować ze ile najniżej mogę sprzedać itd. Kilka dni temu pośrednik nieruchomości do mnie zadzwonił że za niską cenę ustawiłem i aktualna cena powinna wynosić 105% pierwotnej ceny
  • Odpowiedz
@pastibox
@mickpl
Mieszkanie wynajęte od 14 lat więc bez znaczenia. Chodzi o to że rynek przestał istnieć i choćby skały srały i nawet do 60% bym obniżył to nikt by nie wziął. Nawet nie dlatego że kredytów nie udzielają a jak już to droższe. Po prostu nie wiadomo co będzie jutro.
  • Odpowiedz
Pytanie czy wszyscy z otoczenia nieruchomości zdają sobie sprawę i się okłamują i rżną głupa czy na prawdę nie widzą czym to się zaraz skończy
  • Odpowiedz
@giorgioflojdini: No to ty tak naprawdę w ogóle nie chciałeś sprzedać tylko tak sobie wystawiłeś, może znajdzie się frajer. Pół olx teraz zawalone takimi challengerami rynku. Ale są też ludzie, którzy z różnych powodów chcą lub muszą sprzedać i oni będą obniżali do skutku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@giorgioflojdini: wszyscy wiedzą jak to będzie, ale nikt tego głośno nie powie, za dużo ludzi i firm ma na tym interes. A w nieruchy w Polsce to zapakowana jest cała ulica, dlatego ceny będą na razie spadać po woli, bo nie ma transakcji. Jak przyjdą pierwsze spadki to zacznie się panika. Dziwnym trafem ulica zawsze kupuje na górce a wyprzedaje się na dołku. Tak to już działa.
  • Odpowiedz
Mieszkanie wynajęte od 14 lat więc bez znaczenia. Chodzi o to że rynek przestał istnieć i choćby skały srały i nawet do 60% bym obniżył to nikt by nie wziął. Nawet nie dlatego że kredytów nie udzielają a jak już to droższe. Po prostu nie wiadomo co będzie jutro.


@giorgioflojdini: oczywiście, to że nie było chętnego na twój kurnik po zawyżonej cenie to znaczy, że rynek przestał istnieć XD po prostu
  • Odpowiedz
@pastibox: nie wiem czy jestem ulica, chyba nie, kupowałem w 2014 i 2018, nie wiem gdzie wy na rynku widzicie jakaś panikę, rynek betonowego złota stoi sobie spokojnie, panikę dziwnym trafem widzą najbardziej osoby bez żadnych nieruchomosci. Zresztą minie kilka miesięcy wy będziecie opowiadać to samo
  • Odpowiedz
No i dlaczego o tym napisałeś!? Nie słuchajcie go. Kupujcie mieszkania jako ochronę przed inflacją!!! Bo przyjdzie Sven ze Szwecji i kupi całe osiedle drożej jeden1111!!!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pastibox: banuje was jeden po drugim bo sytuacja nie wymaga jakiegokolwiek czytania waszych wysrywów i domysłeń a wy i tak wracacie. Po co mam 500 razy na dzień czytać jak to przejmujecie rynek za pół ceny xD
  • Odpowiedz