Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dirididi: ale o co ci chodzi. Możesz trenować na czczo, ale najlepiej zjeść posiłek przed i po treningu w odstępie jakichś maks 6 godzin wedle badań, ale jak zjesz później lub wcześniej to nic się nie stanie o ile nie jesteś koksem na insulinie który musi dostać miche
@BeDoEl: @BeDoEl: Chcę palić tłuszcz i jednocześnie budować mięśnie, albo przyjamniej palić tłuszcz i nie tracić mięsni (193cm, 91kg, bf na oko 15-17%, rok temu 25-30%). Jestem na deficycie kalorycznym, ale staram się w tym zawierać co raz więcej protein. Ćwiczę godzine dziennie, 6 razy w tygodniu. Chcę się dobrze regenerować ale też mieć wystarczająco energii na trening stąd to pytanie, myślałem że ma znaczenie kiedy zjem proteiny.
Nie mam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dirididi:

Chcę palić tłuszcz i jednocześnie budować mięśnie

Ćwiczę godzine dziennie, 6 razy w tygodniu. Chcę się dobrze regenerować

nie mam sztywnej diety ani sztywnego treningu


Za dużo rzeczy się tutaj wyklucza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dirididi: odsyłam do filmiku https://youtu.be/PM8kiHcAD7Q
Poza tym trueno będzie Ci budować mięśnie i palić tłuszcz jednocześnie.
Wejdź tam sobie na deficyt kaloryczny i trzymaj białko tak wysoko jak czujesz się komfortowo, na koniec redukcji komfortowo nie będzie ale #!$%@? tam, o ile nie jesteś zawodowiec na bombie to się nie przejmuj. I śpij wiecei i trenuj każda partie mięśniowa 2x w tygodniu.
@BeDoEl: Nie jestem żadnym zawodowcem tylko amatorem. Dzieki za linka, obejrze sobie w wolnym czasie (czyli w pracy xD) W najgorszym wypadku spalę i tłuszcz i mieśnie, które wtedy odbuduję. Wolę to niż znowu być ulanym albo zostać z pare kilo niepotrzebnego tłuszczu.