Wpis z mikrobloga

@DrGreen_2: no ja przez 5 lat nie jadłem mięsa, więc nadrabiałem innymi rzeczami, typu słodycze itd no i się tyło. Teraz od jakiegoś czasu zacząłem jeść z rozsądku no i dalej się zdarzy zjeść coś nieodpowiedniego ale waga schodzi w dół.
Najważniejsze żeby wyniki z krwi były w normie póki co, reszta przyjdzie z czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pioter_Polanski: No właśnie nie ma danych wiec to są jedynie opinie, które nie maja znaczenia. Link który wrzuciłeś jest do jakiegoś kateringu a artykuł napisany pod SEO, który nie ma żadnej wartości merytorycznej.

Maja bardzo dużo ze spożywanym białkiem, jeden twierdzi jak Ty ze spożywamy za dużo białka i ze weganizm to jest sposób na długowieczność a drugi je mięso jak wilk, który wyglada zdrowiej sam ocen
sam ocen


@DrGreen_2: za ich wygląd oraz długość życia odpowiadają napierw: geny, hormony i dopiero potem dieta, aktywność fizyczna oraz inne warunki środowiskowe. Słoń i antylopa jedzą trawę ale ten pierszy to najwieksze bydle na ziemi a ta druga to wątła biegaczka. Tak samo jak gepard na diecie mięsnej choćby nie wiem jak długo podnosił ciężarki i wstrzykiwał wszelkie sterydy nigdy nie będzie taki potężny jak lew czy tygrys.