Wpis z mikrobloga

Gardzę programistyczną kastą serio. Tylko przez znajomości da się dostać gdziekolwiek. Znam podstawy programowania w C++ łącznie z programowaniem obiektowym, wiem co to klasy, metody, obiekty, umiem to zastosować. Zawsze gdy pytam się czego powinienem się nauczyć żeby dostać pracę jako junior to słyszę że powinienem zrobić jakiś swój projekt, jakąś grę czy coś xD Mam to zrobić w konsoli? Ja nie jestem #!$%@? grafikiem, a w pracy przecież nie musiałbym odpowiadać za wszystko od A do Z. Wam tak już zeżarło mózgi, tylko byście chcieli zarobić, zarobić i żeby nikt nowy się nie przebił.

Do Częstochowy chyba pójdę na pieszo jakby mi ktoś powiedział co mam się nauczyć żeby mnie gdzieś przyjęli

#programowanie #informatyka #kasta #cpp #korposwiat #pracait #praca
  • 221
@Damixi: Bo nikt mi nigdy nie chce powiedzieć co powinienem wiedzieć żebym kogoś przypadkiem nie wygryzł, kasta programistyczna trzyma się mocniej niż prawnicza
@Jamniki2: Nie bo nie nadaję się do tego totalnie, nienawidziłem nigdy plastyki w szkole, z painta i gimpa też zawsze byłem słaby bo jestem typowym backendowcem. Sugerujesz że każdy programista jest też grafikiem? Ty w ogóle pracujesz w IT czy tylko jesteś mitomanem frustratem wykopowym? :))
@Damixi: Nawet nie pytam o rozwiązania, chcę znać tylko zagadnienia których powinienem się nauczyć ale potem mi spamują pod wpisem jakieś jamniki co dają mi rady a się uczą programować dopiero HOBBYSTYCZNIE xDDDD Typ na 99% umie mniej niż ja i mi daje gównorady xD