Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#polskiedrogi #takaprawda i nawet z tym nie handlujcie.
Jeśli wleczesz się jak #!$%@? (z wyjątkiem awarii, warunków etc.), że wyprzedzają cię tiry, zapychając lewy pas na wyprzedzenie takiego parcha, to zjedź z tej eski czy autostrady i turlaj się opłotkami, a najlepiej poboczem, bo na krajówkach będzie to samo- może warto zastanowić się nad zbiorkomem?
Pobierz tellet - #polskiedrogi #takaprawda i nawet z tym nie handlujcie. 
Jeśli wleczesz się ...
źródło: comment_1656100037SoCchxFFY5DiYA2NXLaHxg.jpg
  • 7
@tellet mnie bardziej irytują, osobnicy jadący 150, albo wyprzedzający 130km/h. Jak już przekraczasz, to przekraczaj, a nie blokuj ludzi, przy wyprzedzaniu ciężarówek. Jak chcesz jechać wolniej, rozumiem, się jak wyprzedzasz i widzisz innych, przyspiesz do 140.
@zomerstm: Każdy zdąży, a ja znając możliwości techniczne mojego auta puszczam tych z mocniejszymi silnikami kiedy można się schować między ciężarówkami. Wystarczy tylko nie jechać na zderzaku i nie poganiać światłami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AntyCentaur o poganianiu nic nie wspominałem, gardzę takimi ludźmi i trzymam dystans, bo to najgorsze co może być, uderzenie w tył. Sam czasem dla ekonomii jadę 120, ale przy wyprzedzaniu jak widzę w lusterku innych, dobijam do 140.

To ja ci życzę powodzenia w życiu i jak już będziesz miał lepszy samochód, bardzo ekonomiczny, z tempomatem aktywnym, to odezwij się w temacie, bo to, punkt widzenia mocno zależy od punktu siedzenia, nawet