Wpis z mikrobloga

Nie wiem co myśleć o soldier boyu, wydaje się spoko gościem, naprawdę go lubię i mu kibicuję.

Z drugiej strony wiadomość w serialu jest taka że niezły z niego patafian, do tego wszyscy go nienawidzą i się go boją(nawet black noir, czemu ucieka? uważa że homelander nie pokona soldier boya?).

Więc pytanie, jak bardzo zły jest soldier boy?
#theboys
d.....3 - Nie wiem co myśleć o soldier boyu, wydaje się spoko gościem, naprawdę go lu...

źródło: comment_1656099203RgOL9rd9nqpMWW8DTfyMWW.jpg

Pobierz
  • 18
@kacpervfr: różnie to bywa, jest ćpunem i dobrze to było przedstawione w związku z tyk jakbtraktowano żołnierzy podczas 2 Wojny światowej czy w Wietnamie. Może po tylu latach robiąc za małpę doświadczalną w niewoli zrozumiał to i owo, zresztą sak wspomina, że obecnie prócz zemsty na dawnych kompanach nie wierzy w świetność supków i USa, a przynajmniej tak zrozumiałem. @Issac: akurat na lasery widać, że Butcher dał z siebie wszystko,
@kacpervfr: Ok, obejrzałem ponownie fragment jak rozmawiał z Hughie'm. Na początku pomyślałem, że mówiąc o Midtown miał na myśli to co wydarzyło się rodzienie MM. Ale to chyba jednak chodziło o ten blackout zaraz po przyjeździe do Ameryki. Także sry ( ͡° ͜ʖ ͡°)