Wpis z mikrobloga

@lewar-to-moja-pasja: prawda jest taka farmazony ze pozostaje wam pisać Gdyby Gdyby Gdyby I zadawać wszędzie gdzie się da pytania o wasze urojone afery typu "czy zaorski wyjaśnił już xyz". Hi hi hi kocham ból dupy taki polaczków jak ty. Małe zawistne obsrance :)
Przypomnijmy, dziś zamknął 10 baniek złotych Hi hi hi a farmazony dupa cicho.
@maniek74: nie jestem pewien, na pewno nie byla to stricte kradziez, jest jakis film na yt gdzie jest to udowadniane ale trwa 9.5h xD i jest to zlepek rozmow z zooma, w ja juz nie mam cierpliwosci zeby ic sluchac
@DiorSauvage: No ale to jakis jeden koles tam mowi, ze niby #!$%@? (ponoc on sam robi jakies swoje tokeny) a drudzy mowia, ze zaorski mial pozwolenie inwestorów aby manewrować tym 700 ETH, wiec jesli ludzie sie zgodzili, zeby ta czesc hedga byla ruchoma, to nie kumam w czym problem i czemu nikt z tych inwestorów tego tokena nie kreci afery, ze rzekomo jest oszukany przez Zaora? Wyglada mi to na jakas
@maniek74: no ale Ty wszystko dobrze rozumiesz tylko wpadłeś w kocioł #!$%@? farmazoniarzy oraz hobbystów #!$%@? tych farmazoniarzy (czyli ja)
Dokładnie tak jak napisałeś. Wszystko się zgadza. A farmazony zrobiły aferę która zaorski emu ani jego projektowi nie zaszkodziła tylko mu dodaje popularności l. Dopiero jak tym inteligentom to uświadomiłem to przestali pisać. Co nie @zielony_ludzik_2 ? :D