Wpis z mikrobloga

Dużo osób tutaj poleca maszynkę na żyletki i postanowiłem zakupić. Chyba wybiorę ten zestaw z rossmana https://www.rossmann.pl/Produkt/Maszynki-i-wklady/Wilkinson-Sword-Classic-Premium-maszynka-do-golenia-z-wymiennymi-ostrzami-dla-mezczyzn-maszynka-5,322849,8603

Nigdy jednak nie używałem ani pędzla, ani żelu lub mydła do golenia. Ktoś może mi poradzić czy te w zestawie są wporzo? Czy kupić jakieś inne?

Ogólnie to jak jest z higieną takiego pędzla? Mnie to by brzydziło trochę używać tego po jakichś 2 miesiącach. Bo jak to umyć?

  • 12
@Hb555: Chyba tak bym wolał właśnie, nie jestem przekonany do pędzla.

Ktoś coś mógłby polecić? Dla takiego chłopa ze średniej grubości zarostem ale z wrażliwą dość skórą?

A przy okazji. W Rossmanie dostępne są jedynie jakieś żyletki ISANA MEN. Zakupić?
@suweren_sudoku: JA polecałbym wilkinson classic ten plastikowy aby w ogóle zobaczyć czy się takie golenie spodoba bo koszt 15 zł to nic, potem kupić coś lepszego
co do żyletek to musisz sam sobie dobrać optymalne do twojej twarzy i zarostu, ja akurat mogę polecić żyletki bic i jestem z nich zadowolony ale testowałem i wilknison i isana i też dla mnie są niezłe ale mam miękki zarost
mam maszynką king c.